ویدیو: سونی بار دیگر ضد آب بودن اکسپریا Z3 را به رخ کشید!

در حالیکه سونی از جدیدترین گوشی هوشمند خود به نام اکسپریا Z4 رونمایی کرده است هنوز هم باید اکسپریا Z3 را پرچمدار رسمی این شرکت دانست. همانطور که در خبر‌ها هم داشتیم اکسپریا Z4 فقط در کشور ژاپن عرضه می‌شود و سونی قصد ندارد این گوشی را به دیگر مناطق دنیا بفرستد. فعلا باید منتظر […]

در حالیکه سونی از جدیدترین گوشی هوشمند خود به نام اکسپریا Z4 رونمایی کرده است هنوز هم باید اکسپریا Z3 را پرچمدار رسمی این شرکت دانست. همانطور که در خبر‌ها هم داشتیم اکسپریا Z4 فقط در کشور ژاپن عرضه می‌شود و سونی قصد ندارد این گوشی را به دیگر مناطق دنیا بفرستد. فعلا باید منتظر بمانیم تا سونی پرچمدار بعدی خود را معرفی کند که بر طبق پیش بینی‌ها و شایعات مختلف این اتفاق به زودی روی خواهد داد.

حال، سونی در ویدیویی تبلیغاتی، ضد آب بودن گوشی خود را بار دیگر به رخ رقیبان خود کشید. اگر دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، پرچمداران کمپانی‌های مختلف هیچ کدام این ویژگی را دارا نیستند. سونی در این ویدیو از عبارت ” اکسپریا Z3 می‌تواند در هر لحظه و در هر شرایط آب و هوایی زیبایی را ضبط کند” استفاده کرده است.

گلکسی اس 7 اکتیو در آزمایش ضد‌آب بودن موفق ظاهر نشد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این عبارت به راحتی مشخص می‌کند که سونی همچنان بر روی قابلیت ضد آب بودن گوشی خود تاکید ویژه‌ای دارد اما سونی باید به فکر این باشد که آیا ضد آب بودن گوشی ملاک برتری کاربران بر جدیدترین پرچمداران می‌باشد یا خیر؟‌ آیا شما  به عنوان یک کاربر گوشی هوشمند پرچمدار قدیمی سونی را به پرچمداران جدید کمپانی‌های دیگر آن هم به خاطر ضد آب بودن ترجیح می‌دهید؟

اطلاعات زیادی از پرچمدار آینده‌ی سونی در دسترس نیست. هنوز مشخص نیست که گوشی هوشمند بعدی سونی چه شباهت‌هایی را با اکسپریا Z4 خواهد داشت. به هر حال باید منتظر ماند و فعلا نگاهی با شایعات در مورد پرچمدار بعدی سونی داشته باشیم.

[aparat]http://www.aparat.com/v/gpNWG[/aparat]