اینترنت و شبکه

سامانه آنلاین صدور کدپستی ۱۰ رقمی راه‌اندازی شد

سامانه جدید آنلاین صدور گواهی کدپستی با امکان دریافت ۴ خدمت پیش‌بینی شده و با توجه به اهمیت اطلاع از کدپستی، راه‌اندازی شد.

میرزایی، مدیرکل جغرافیایی و کدگذاری شرکت پست، در این خصوص گفت: هموطنان عزیز می‌توانند با استفاده از این سامانه و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر پستی برای دریافت کدپستی محل سکونت یا محل کسب و کار خود، دریافت گواهی کدپستی و یا ثبت درخواست کدپستی جدید به صورت برخط و الکترونیکی اقدام نمایند.

در این سامانه همچنین امکان ارسال پیامک در زمان ثبت درخواست نیز برای مشتریان فراهم شده است. ارائه خدمات وب سرویس به سایر سازمان‌ها و اشخاص حقوقی از دیگر ویژگی‌های این سامانه به شمار می‌آید، با استفاده از این خدمت سازمان‌ها قادر خواهند بود با استفاده از کدپستی و با شماره تلفن ثابت اطلاعات مکانی متناظر مانند نشانی استاندارد پستی، مختصات جغرافیایی، تلفن ثابت، کد ISIC  کسب و کار و … را به صورت برخط دریافت نمایند.

طبق اظهارات مدیر کل جغرافیایی و کدگذاری شرکت پست، این نرم‌افزار براساس طراحی واکنش‌گرا (Responsive) بوده به گونه‌ای که برای نمایش در موبایل، تبلت و رایانه ظاهری متفاوت و مناسب را دارامی باشد.

کاربران می‌توانند برای دسترسی به این سامانه به نشانی gavahi.post.ir مراجعه کنند.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا