گوشی Moto X 2017 با نام Moto X4 عرضه می‎شود

برنامه‎های شرکت موتورولا برای عرضه‎ی گوشی‎های هوشمند هم‎چنان در هاله‎ای از ایهام قرار گرفته است. عرضه‎ی پرچم‎دار جدید این شرکت یعنی Moto Z2 به همراه محصول جدیدی برای سری گوشی‎های Moto X تاحد زیادی تایید شده است. گرچه، لودهنده‎ی معروف توئیتری evleaks ادعا می‎کند گوشی که ما آن را (Moto X (2017 تصور می‎کنیم، در واقع […]

برنامه‎های شرکت موتورولا برای عرضه‎ی گوشی‎های هوشمند هم‎چنان در هاله‎ای از ایهام قرار گرفته است. عرضه‎ی پرچم‎دار جدید این شرکت یعنی Moto Z2 به همراه محصول جدیدی برای سری گوشی‎های Moto X تاحد زیادی تایید شده است.

گرچه، لودهنده‎ی معروف توئیتری evleaks ادعا می‎کند گوشی که ما آن را (Moto X (2017 تصور می‎کنیم، در واقع Moto X4 نامیده خواهد شد و در همین خصوص بنری را منتشر کرده است که در بالا می‎توانید مشاهده کنید. با توجه به شهرت و سابقه‎ی این فرد، می‎توانیم حرف او را باور کنیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

بدون توجه به اسم، گوشی مذکور اخیرا در ویدئوی تبلیغاتی به تصویر کشیده شده است. مشخصات اشاره شده در این ویدئو یک گوشی ممتاز در بخش محصولات میان‎رده‎ی موتورولا را نشان می‎دهد که پایین‎تر از Z2 قرار می‎گیرد.

گوشی Moto X 2017 مجهز به دوربین دوگانه و گواهینامه IP68 خواهد بود

Moto X4 بایستی مجهز به یک نمایشگر 5.5 اینچی، 4 گیگابایت رم، 64 گیگابایت حافظه‎داخلی و چیپست به تازگی معرفی شده‎ی اسنپ‎دراگون 660 کوالکام‎ باشد. سایر مشخصات اشاره شده شامل باتری به گنجایش 3800 میلی‎آمپرساعت، حسگر اثرانگشت در نمای جلو، گواهینامه‎ی IP68 برای مقاومت نسبت به آب و گرد و غبار، بدنه‎ی تمام فلزی و فناوری فوکوس خودکار لیزری برای دوربین اصلی می‎شود.