تولید گلکسی S22 سامسونگ با استفاده از مواد دور ریختنی ماهیگیری انجام گرفته است

سامسونگ قصد دارد در این هفته از گوشی های سری گلکسی S22 رونمایی کند. به گفته این شرکت در ساخت گوشی های جدید گلکسی S22 از مواد دور ریختنی تورهای ماهیگیری استفاده شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، وب سایت رسمی سامسونگ اعلام کرد ساخت گوشی های جدید در این شرکت […]

سامسونگ قصد دارد در این هفته از گوشی های سری گلکسی S22 رونمایی کند. به گفته این شرکت در ساخت گوشی های جدید گلکسی S22 از مواد دور ریختنی تورهای ماهیگیری استفاده شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، وب سایت رسمی سامسونگ اعلام کرد ساخت گوشی های جدید در این شرکت از مواد پایدار تر استفاده شده است. این شرکت می‌گوید مواد استفاده شده در ساخت این گوشی همان پلاستیک موجود در تورهای ماهیگیری دور انداخته شده بوده است. برای اولین بار است که این مواد بازیافتی در ساخت محصولات سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد. به گفته این شرکت این مواد در آینده در دیگر محصولات سری گلکسی نیز استفاده میشود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به گفته این شرکت کره ای سهم زیادی از زباله های دریایی مربوط به ریز پلاستیک ها و تور های دور انداخته شده هستند. این تورها با به دام انداختن و مرگ جانوران آبزی زندگی آنها را در معرض خطر قرار می‌دهد. به طوری که سالانه حدود ۶۴۰ هزار تن از این تورهای ماهیگیری دور انداخته شده باعث نگرانی متخصصان زیست بوم های دریایی شده است.

پیش از این نیز بسیاری از شرکت ها از مواد بازیافتی در ساخت محصولات خود استفاده کرده بودند. به عنوان مثال مایکروسافت با استفاده از زباله های پلاستیکی در دریا نوعی ماوس جدید تولید کرد که ۲۰ درصد بدنه آنها از همین پلاستیک ها بوده است.