نرم‌افزار و اپلیکیشن‌هاویژه

قابلیت Waves در کلاب هاوس برای دعوت از دوستان به اتاقهای صوتی استفاده می شود

کلاب هاوس اخیراً روی قابلیت جدیدی به نام Waves کار می‌کند که از آن برای دعوت به اتاق های صوتی استفاده خواهد شد. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن قصد دارند روی جنبه های اجتماعی این برنامه تمرکز کنند. پیش از این کلاب هاوس تلاش داشت تا با حمایت از برنامه‌های زنده تولیدکنندگان محتوا باعث جلب نظر شرکت کنندگان شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک محقق به نام جین منچوم وونگ تصاویری از قابلیت Waves به صورت اسکرین شات منتشر کرد که در آن تصویر یک لوگوی کلاب هاوس مشاهده می شود که در صورت استفاده از آن می‌توانید برای دوستان خود دست تکان دهید و آنها را به اتاق‌های صوتی دعوت کنید.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

هنوز کلاب هاوس در مورد این ویژگی توضیحاتی منتشر نکرده است. اما به نظر می رسد از این ویژگی تنها برای اتاق‌های اجتماعی این پلتفرم استفاده شود. تلاش‌های توسعه‌دهندگان کلاب هاوس برای بهبود این پلتفرم با افزایش ویژگی های آن همچنان ادامه دارد. این شرکت تلاش دارد روی کاربردهای حرفه‌ای این اپلیکیشن کار کند تا بتواند در فضای رقابتی بین شبکه‌های اجتماعی خدمات بهتری را به کاربران ارائه دهد. قابلیت جدید نیز امکان تجریه کاربری بهتر را به کاربر خواهد داد. کلاب هاوس تابستان امسال از چندین قابلیت جدید برای این شبکه اجتماعی رونمایی کرد تا بتواند کاربران بیشتری را به جلب کند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. فال قهوه گفت:

    فکر کنم همون دایرکت اینستا میشه اینطوری فقط کسایی که خودت میخوای دعوت میکنی

  2. یه جور درخواست برای مکالمه صوتی خصوصی محسوب میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا