تصاویری از تبلت جدید سامسونگ منتشر شد، نازک‌ترین تبلت جهان را سامسونگ می‌سازد؟

سامسونگ شاید بتواند با انتشار تبلت جدید خود به نام گلکسی تب اس 2 لقب سازنده‌ی نازک‌ترین تبلت در دنیا را به خود اختصاص دهد. در ماه گذشته، تصاویری از بدنه‌ی این تبلت به بیرون لو رفت که نشان دهنده‌ی بدنه‌ی فلزی این تبلت همانند گلکسی اس 6 بود. حال تصویر جدیدی از این تبلت […]

سامسونگ شاید بتواند با انتشار تبلت جدید خود به نام گلکسی تب اس 2 لقب سازنده‌ی نازک‌ترین تبلت در دنیا را به خود اختصاص دهد. در ماه گذشته، تصاویری از بدنه‌ی این تبلت به بیرون لو رفت که نشان دهنده‌ی بدنه‌ی فلزی این تبلت همانند گلکسی اس 6 بود. حال تصویر جدیدی از این تبلت لو رفته که به همراه آن مشخصات و ابعاد آن نیز منتشر شده است. ابعادی که از این تبلت به بیرون درز شده نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد نازک‌ترین تبلت جهان را روانه بازار کند.

بر اساس مشخصات لو رفته، تبلت جدید سامسونگ دارای ابعاد 198x 134x 5.4 میلی‌متر خواهد بود. قطر 5.4 میلی متری این تبلت نشان می‌دهد که حتی تبلت کمپانی Dell Venue که تنها قطری برابر با 6 میلی متر دارد نیز نمی‌تواند حریف آن شود.

از دیگر مشخصات لو رفته مربوط به این تبلت می‌توان به رزولوشن آن اشاره داشت. گفته می‌شود نمایشگر این تبلت رزولوشنی 1,536x 1,048 را خواهد داشت. همچنین شایعات مختلف از عرضه‌ی نسخه‌ی 9.7 اینچی این تبلت نیز سخن گفتند که اطلاعاتی در مورد صفحه نمایش آن تبلت به دست نیامده است.

انتظار می‌رود سامسونگ هشت هسته‌ی 1.9 گیگاهرتزی را برای این تبلت به کار گیرد که به همراه سه گیگابایت رم پشتیبانی می‌شود. از دیگر مشخصات این تبلت قابلیت ارتباطی LTE و اندروید 5 به صورت پیش فرض می‌باشد. سنسور دوربین اصلی و جلوی تبلت به ترتیب 8 و 2 مگاپیکسل می‌باشد که به همراه حافظه‌ی داخلی 16 گیگابایتی به همراه درگاه کارت حافظه‌ وظیفه‌ی ذخیره‌ی اطلاعات و عکس‌های شما را دارد.

با توجه به این که شایعات در مورد این تبلت هر روز در حال گسترش است می‌توان انتظار داشت که سامسونگ به زودی از این محصول خود رونمایی کند. آیا بار دیگر رکورد باریک‌ترین تبلت موجود در دنیا شکسته می‌شود؟