زمستان 2016 منتظر عرضه‌ی Titanfall 2 باشید

همه‌ی ما می‌دانیم که قرار است نسخه‌ی دوم از بازی Titanfall عرضه شود و احتمالا در سال‌های آینده با یک فرانچایز از این عنوان روبه‌رو باشیم. EA و Respawn نیز این موضوع را تایید کرده‌اند، اما حالا یک سال است که هیچ خبری در مورد این بازی منتشر نشده و هیچ اطلاعات رسمی از مراحل […]

همه‌ی ما می‌دانیم که قرار است نسخه‌ی دوم از بازی Titanfall عرضه شود و احتمالا در سال‌های آینده با یک فرانچایز از این عنوان روبه‌رو باشیم. EA و Respawn نیز این موضوع را تایید کرده‌اند، اما حالا یک سال است که هیچ خبری در مورد این بازی منتشر نشده و هیچ اطلاعات رسمی از مراحل ساخت آن در دست ما نیست. ولی اخیرا اطلاعاتی جدید توسط آقای Todd McFarlane، یکی از طراحان مشهور کمیک منتشر شده که زمان عرضه‌ی Titanfall 2 را مشخص می‌کند!

اینطور که مشخص شده، آقای McFarlane در طراحی و آماده‌سازی نسخه‌ی کلکسیونر از بازی Titanfall 2 نقش بسزایی داشته و همین موضوع باعث شده تا وی اطلاعاتی در مورد این بازی و زمان عرضه‌ی آن داشته باشد. تلاش بسیار زیاد سازندگان باعث شده تا این عنوان آماده‌ی عرضه باشد و اینطور که آقای McFarlane اشاره داشته، زمستان سال 2016 باید منتظر عرضه‌ی این بازی باشیم.

جمع‌بندی کنفرانس شرکت الکترونیک‌آرتز در نمایشگاه E3 2016

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

البته باید اشاره‌ای داشته باشیم که زمستان از 21 دسامبر آغاز خواهد شد و تنها 10 روز آن در سال 2016 می‌باشد. به همین جهت این احتمال نیز وجود دارد که در سال 2017 اما فصل زمستان، بخواهیم این عنوان را مشاهده کنیم. البته شاید در همان 10 روز نیز این عنوان وارد بازار گردد چرا که EA قصد دارد آن را برای پلتفرم‌ها و کنسول‌های مختلف عرضه کند و احتمالا ایام خرید کریسمس، بهترین زمان برای فروش بالای این بازی بزرگ باشد.

به هر حال ناشر و توسعه‌دهنده این بازی هیچ اطلاعاتی را در مورد آن منتشر نکرده‌اند و برای دریافت اطلاعات رسمی، احتمالا باید تا آغاز E3 2016 منتظر بمانیم.