پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

هنگامی که اپ استور را جستجو می‌کنید به گزینه‌های زیادی از بازی‌ها با ژانر‌های مختلف بر می‌خورید. همین مسئله انتخاب یک بازی را از دیگری بسیار سخت‌تر می‌کند و معمولا کاربران با مشکلات زیادی در انتخاب بازی خود مواجه می‌شوند. به همین علت ما این هفته پنج بازی برتر آیفون را که ارزش وقت گذاشتن […]

هنگامی که اپ استور را جستجو می‌کنید به گزینه‌های زیادی از بازی‌ها با ژانر‌های مختلف بر می‌خورید. همین مسئله انتخاب یک بازی را از دیگری بسیار سخت‌تر می‌کند و معمولا کاربران با مشکلات زیادی در انتخاب بازی خود مواجه می‌شوند. به همین علت ما این هفته پنج بازی برتر آیفون را که ارزش وقت گذاشتن را داشته باشند برای شما انتخاب کردیم. مهم نیست که شما به چه سبکی علاقه داشته باشید چرا که این 5 بازی از 5 سبک مختلف تشکیل شده که طبیتا سلیقه‌ی شما را نیز شامل می‌شود.

Cooking Dash 2016

پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

 

بازی ساخته شده توسط کمپانی Glu یک بازی مدیریت زمان می‌باشد. شما در این بازی نقش Flo را بر عهده خواهید داشت. Flo یک خدمت‌کار سخت کوش می‌باشد که سعی بر این دارد تا مشتریان خود را تا جایی که می‌تواند راضی نگه دارد. او قصد دارد با این کار برنامه‌ی تلوزیونی را تدارک ببیند و به ستاره‌ی معروف تلوزیون تبدیل شود و شما باید به وی به رسیدن این هدف کمک کنید. این بازی رایگان بوده اگرچه تعدادی از آیتم‌های درون بازی نیاز به خرید دارند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Fallout Shelter

پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

 

در نمایشگاه E3 کمپانی Bethesda از بازی جدید خود به نام Fallout برای آیفون رونمایی کرد. شما در این بازی ماموریت حفاظت از ساکنان یک خانه را داشته که باید به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهید. شما باید برای اهالی خانه شغل مناسبی را پیدا کرده و آن‌ها را تا می‌توانید سرگرم کنید. از ویژگی‌های برتر این بازی می‌توان به گرافیک خوب و ایده‌های جالب آن اشاره داشت.

دانلود 10 بازی فکری اندروید 2019 مخصوص افراد باهوش

Inside Out Thought Bubbles

پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

 

کمپانی Disney برا اساس فیلم جدید خود که به تازگی منشتر شده یک بازی را نیز بر اساس آن ساخته است. شما در این بازی کنترل یک دختر بچه را در دست می‌گیرید که وظیفه‌ی ترکاندن حبا‌ب‌های بازی را بر عهده دارد. تیرهای پرتابی باید دقیقا به رنگ حباب‌های یکسان برخورد داشته باشند چرا که هر کدام از این تیر‌ها احساسات دختر بچه را به نمایش می‌گذارند. مکان‌های مختلفی نیز در این بازی تهیه شده که احساس تنوع را به شما می‌دهد.

Xenowerk

پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

 

بازی بعدی یک بازی اکشن و پرهیجان است. Xenowerk که سازندگان آن بازی‌های معروف Reckless Racing 3 و Space Marshals در یک آزمایشگاه رخ می‌دهد و بازیکن باید بتواند این آزمایشگاه را از حمله ی موجودات مختلف امن نگه دارد. 50 لول مختلف در این بازی تهیه شده که با اسلحه‌های متنوه می‌توانند به راحتی ساعات زیادی شما را سرگرم کنند.

Hitman:Sniper

پنج بازی برتر آیفون که ارزش بازی کردن دارند

 

این بازی که یکی دیگر از بازی‌های سری هیتمن می‌باشد توسط کمپانی  Square Enix ساخته شده است. شما در این بازی وظیفه‌ی کنترل مامور 47 را بر عهده دارید و باید دشمانان وی را در شهر زیبای مونترنگرو از بین ببرید. این بازی دارای بیش از 100 مرحله مختلف است که در هر کدام از این مراحل اسلحه‌های اسنایپر جدیدی باز می‌شوند.