یوبی‌سافت روی ساخت دو عنوان واقعیت مجازی جدید کار می‌کند

شرکت Ubisoft به تازگی از آن چیزی که قرار است هفته آینده طی رویداد E3 2016 از آن رونمایی کند، پرده برداشت. در کنار نام‌های بزرگی همچون Watch Dogs 2 و همچنین Ghost Recon، این شرکت توسعه و انتشار دهنده بازی‌، قرار است از بازی‌هایی در حوزه واقعیت مجازی نیز رونمایی به عمل آورد. Eagle Flight و Werewolves Within، […]

شرکت Ubisoft به تازگی از آن چیزی که قرار است هفته آینده طی رویداد E3 2016 از آن رونمایی کند، پرده برداشت. در کنار نام‌های بزرگی همچون Watch Dogs 2 و همچنین Ghost Recon، این شرکت توسعه و انتشار دهنده بازی‌، قرار است از بازی‌هایی در حوزه واقعیت مجازی نیز رونمایی به عمل آورد.

Eagle Flight و Werewolves Within، دو عنوان جدید این شرکت در این رویداد خواهند بود. البته براساس خبرهای منتشر شده از سوی وب‌سایت UploadVR، معرفی و رونمایی از بازی‌های مشابه دیگری را نیز از این حوزه را در طی نمایشگاه E3 امسال شاهد خواهیم بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

علاوه بر آن یوبی‌سافت طی ایمیلی به این وب‌سایت اعلام کرد که این سری از بازی‌های این شرکت را می‌توان به طور زنده در طی این مراسم تست و آزمایش کرد. در این رابطه این شرکت صحبت دیگری در مورد بازی‌های خود به میان نیاورد.

چه انتظاراتی از نمایشگاه E3 2015 داشته باشیم؟

گفتنی است کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در E3، قرار است در تاریخ دوشنبه 13 ژوئن (24 خرداد) برگزار شود.