از این پس کاربران می‌توانند به کمک تلویزیون‌های سامسونگ، بازی‌های Play Station 3 را بدون نیاز به کنسول، اجرا نمایند

بالاخره سونی به وعده‌ی خود عمل کرد و این امکان را برای کاربران به وجود آورد تا آنها بتوانند بدون نیاز به کنسول و یا دستگاه Set-top-box، بازی‌های قدیمی و جدید PS3 را بر روی تلویزیون‌های سامسونگ اجرا نمایند. البته این طرح هنوز در مرحله‌ی آزمایشی است و در حال حاضر، کاربرانی از کشور آمریکا […]

sadmayeh-ad  

بالاخره سونی به وعده‌ی خود عمل کرد و این امکان را برای کاربران به وجود آورد تا آنها بتوانند بدون نیاز به کنسول و یا دستگاه Set-top-box، بازی‌های قدیمی و جدید PS3 را بر روی تلویزیون‌های سامسونگ اجرا نمایند. البته این طرح هنوز در مرحله‌ی آزمایشی است و در حال حاضر، کاربرانی از کشور آمریکا و همچنین کاربرانی از کشور انگلستان، در حال آزمایش این سرویس جدید هستند.

البته سونی اعلام کرده که به زودی و به کمک PS Now، کاربران سایر کشورها نیز بتوانند در طرح آزمایشی از این سرویس شرکت کنند. این امکان نیز وجود دارد که کاربران میان چندین دستگاه مختلف با یکدیگر به انجام بازی‌ها بپردازند. البته توجه داشته باشید که خود تلویزیون شما نیز باید از سرویس PS Now پشتیبانی نماید. در حال حاضر، تمام تلویزیون‌های سامسونگ که در سال 2015 تولید شده‌اند، از این سرویس پشتیبانی کرده و سامسونگ نیز اعلام کرده که تلویزیون‌های تولید شده توسط این شرکت در سال 2014 نیز به زودی به این سرویس مجهز خواهند شد.

تلویزیون‌های سری Bravia سونی که در سال 2015 تولید شده‌اند نیز از این سرویس پشتیبانی می‌کنند و قرار است مابقی محصولات Bravia که در سال گذشته تولید شده‌اند، به این سرویس مجهز شوند. افرادی که از پخش‌کننده‌ی بلوری سونی (Sony Blu-ray Player) استفاده می‌کنند نیز هم‌اکنون به نسخه‌ی آزمایشی Beta دسترسی دارند.

البته شاید برای بسیاری از شما خوانندگان عزیز این سوال وجود داشته باشد که سرویس PS Now چیست و چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟ خیلی سادست… PS Now یک سرویس ابری تحت پشتیبانی و توسعه‌ی سونی است که همانند Spotify و Netflix عمل می‌کند اما به جای ویدئو و موسیقی، بازی‌های کامپیوتری در آن قرار دارند که کاربران می‌توانند به کمک تلویزیون‌هایی که از این سرویس پشتیبانی می‌کنند، بدون نیاز به خود کنسول، به انجام بازی‌ها بپردازند.

هم‌اکنون سرویس PS Now در کشور آمریکا و برای کنسول‌های PS4، PS3 و PS Vita در دسترس بوده و کاربران قادر خواهند بود تا به وسیله‌ی کنترلرهای کنسول‌های نسل ششم و هفتم سونی، به انجام بازی‌های رایانه‌ای بپردازند.

تبلیغات :

buy Neuralink