تلاش شیائومی برای معرفی سه تبلت جدید تا پایان سال میلادی

شیائومی با همکاری لنوو تا پایان سال میلادی چند تبلت جدید را عرضه خواهد کرد. سه مدل از از این تبلت ها شامل چیپست های سری ۸۰۰ اسنپدراگون کوالکام خواهند بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی در حساب کاربری خود در توییتر تصاویری را منتشر کرده که طبق آن سه مدل […]

شیائومی با همکاری لنوو تا پایان سال میلادی چند تبلت جدید را عرضه خواهد کرد. سه مدل از از این تبلت ها شامل چیپست های سری ۸۰۰ اسنپدراگون کوالکام خواهند بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شیائومی در حساب کاربری خود در توییتر تصاویری را منتشر کرده که طبق آن سه مدل از تبلت های این شرکت با اسم رمز های Enuma، Elish و Nabu به اشتراک گذاشته شده است. این تبلت ها همگی از نمایشگر IPS برخوردار خواهند بود. در این توییت همچنین اعلام شده است که تبلت با اسم رمز Enuma در پنل پشتی خود مجهز به دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی نیز خواهد بود و دو تبلت دیگر با دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی عرضه خواهند شد. در مجموع تمامی این سه مدل تبلت در پنل پشتی میزبان چهار دوربین هستند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تبلت شیائومی با رمز اسم رمز Nabu مجهز به یک باتری قدرتمند ۱۲۴۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود. در دیگر تبلت ها از چیپست اسنپدراگون 870 کوالکام استفاده شده اما تبلت های  Enuma و Elishاز اسنپدراگون 860 بهره خواهند برد. این سه تبلت از سری Mi Pad شیائومی بوده و هنوز تاریخ رونمایی آنها به طور دقیق مشخص نشده است.