اخبار شرکت‌ها

کنفرانس مطبوعاتی شیائومی 6 مردادماه برگزار می‌شود

آیا نسبت به گوشی‎هایی که شرکت شیائومی ممکن است در آستین برای رونمایی داشته باشد هیجان‎ زده‎اید؟ اگر صحیح است، ممکن است نسبت به این‎که بدانید این شرکت در روز 6 مرداد یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‎کند، علاقه‎مند باشید و انتظار می‎رود که آن‎ها این هفته شروع به فروش بلیط‎های این کنفرانس کنند که در حدود 30 دلار قیمت دارد.

حرکت جالبی از سوی این شرکت است چون در کنفرانس‎های مطبوعاتی معمولا اعضای رسانه حضور دارند ولی در رابطه با شیائومی این کنفرانس‎ها ظاهرا راهی برای حضور طرفداران و پشتیبانی آن‎ها است. به هرحال، مشخص نیست که کنفرانس مطبوعاتی شیائومی در رابطه با چه چیزی خواهد بود. احتمال این وجود دارد که این شرکت به معرفی گوشی‎های جدیدی بپردازد.

بعضی‎ها نیز معتقد هستند که شیائومی امکان دارد گوشی جدید سری ارزان‎قیمت ردمی را معرفی کند که به احتمال زیاد امکان آن وجود خواهد داشت. گرچه، احتمال دیگر این است که ممکن است یک گوشی رده‎بالای پرچم‎دار معرفی شود. در اخبار قبلا به استحضار شما رساندیم که این شرکت چینی قصد معرفی یک گوشی‎هوشمند 600 دلاری دارد، خبری که کمی برای این شرکت غیرعادی است چون محتویات سبد محصولات آن‎ها زیر این مقدار است.

به خوبی احتمال این وجود دارد که در این رویداد از این دستگاه مورد نظر رونمایی شود، گرچه تنها این یک فرضیه‎ی محض است بنابراین نباید نسبت به آن زیاد امیدوار بود. در هر حال ما فقط کمتر از 2 هفته با کنفرانس مطبوعاتی شیائومی فاصله داریم بنابراین جزئیات بیشتری تا آن موقع در اختیار شما خواهیم گذاشت.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا