بازی‌های‌ رایانه‌ایکنسول های بازیویژه

بازی Last Of Us 2 به طور اتفاقی لو رفت!

بازی The Last Of Us یکی از بهترین بازی‌های موجود انحصاری سونی برای کنسول پلی استیشن می‌باشد که هنگام عرضه توانست نظرات بسیاری را به خود جلب کند. پایان این بازی به طوری رقم می‌خورد که احتمال وجود نسخه‌ی بعدی افزایش می‌یابد. حال صدا پیشه‌ی شخصیت Drake در بازی آنچارتد و شخصیت منفی David در بازی The Last Of Us از احتمال معرفی Last Of Us 2 خبر داده است.

او که دیروز در برنامه‌ی MetroCon حضور داشت در جواب به یکی از هوادارن این بازی اعلام کرد که استودیوی Naughty Dog در حال کار بر روی نسخه‌ی بعدی این بازی می‌باشد. او حتی در مورد شخصیت خودش نیز  به شوخی گفت که ممکن است در بازی حضور نداشته باشد (‌شخصیت وی در بازی کشته می‌شود).

وی این خبر را در حالی به هوادارن خود داده که همگی می‌دانستیم که استودیوی ناتی داگ هیچ وقت وجود نسخه‌ی بعدی این بازی را رد نکرده است. از طرفی دیگر Troy Baker صداپیشه‌ی شخصت Joel در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که ناتی داگ با او در مورد نسخه‌ی بعدی بازی صحبتی نداشته است!

اگر قرار به عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی Last Of Us باشد شما چه زمانی را برای معرفی آن مناسب می‌دانید؟ آیا کنفرانس E3 سال آینده می‌تواند زمان مناسبی برای معرفی این بازی باشد؟

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن