پشتیبانی Google Translate از زبان های بیشتر در بروزرسانی این برنامه

اپلیکیشن ترجمه ی گوگل برای بهبود قابلیت ها و توانایی های خود به روزرسانی شده است و زبان هایی مانند بنگالی، گجراتی، هندی، کانادایی، مراتی، پنجابی، تامیل و تلوگو و … را به لیست زبان های خود افزوده است. استفاده از این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید به ترجمه ی کلمات از […]

اپلیکیشن ترجمه ی گوگل برای بهبود قابلیت ها و توانایی های خود به روزرسانی شده است و زبان هایی مانند بنگالی، گجراتی، هندی، کانادایی، مراتی، پنجابی، تامیل و تلوگو و … را به لیست زبان های خود افزوده است. استفاده از این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید به ترجمه ی کلمات از زبان های خارجی به هرزبانی که بخواهید بپردازید.

همچنین به روزرسانی Google Translate شامل چیزی است که در همه ی زبان ها به خوبی شناخته شده است، مثل رفع اشکالات جزئی که باعث افزایش عملکرد برنامه می شود. می توانید برنامه ی ترجمه ی گوگل را به صورت رایگان از Google Play Store دانلود کنید و اگر این برنامه را قبلا نصب کرده اید می توانید آن را به روزرسانی کنید.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به کشورهای خارجی هستید برای ترجمه و برقراری ارتباط به این برنامه نیاز خواهید داشت و با کمک این نرم افزار میبینید که جهان چقدر کوچک است!

لینک دانلود: GoogleTranslate via Play Store

لینک کوتاه | منبع :phonearena