به گفته کاربران آیفون ۱۵ می‌تواند پاور بانک‌ها را شارژ کند

برخی کاربران آیفون ۱۵ اعلام کردند امکان استفاده از پاور بانک برای آیفون ۱۵ وجود نداشته زیرا بالعکس این موضوع اتفاق افتاده و آیفون پاورپانک را شارژ کرده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل امسال در آیفون‌های جدید از درگاه USB C استفاده کرده که مزایای زیادی نیز به همراه داشته […]

برخی کاربران آیفون ۱۵ اعلام کردند امکان استفاده از پاور بانک برای آیفون ۱۵ وجود نداشته زیرا بالعکس این موضوع اتفاق افتاده و آیفون پاورپانک را شارژ کرده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل امسال در آیفون‌های جدید از درگاه USB C استفاده کرده که مزایای زیادی نیز به همراه داشته است. البته وجود این درگاه مشکلات بسیاری را نیز به صورت پیش‌بینی نشده برای کاربران ایجاد کرده است. به گفته یکی از کاربران در انجمن آنلاین ردیت آیفون ۱۵ پرو قادر است پاور بانک انکر را شارژ کند. این کاربر در زمان شارژ کردن گوشی متوجه شد به جای شارژ شدن گوشی از طریق پاور بانک آیفون می‌تواند پاور بانک را شارژ کند. از طرفی شرکت انکر در بیانیه‌ای اعلام کرد کاربران برای اینکه بتوانند آیفون‌های خود را شارژ کنند باید از درگاه USB A استفاده کنند.

البته طبق ادعای اپل گوشی‌های جدید این شرکت با کمک درگاه ‏USB C امکان شارژ دیگر دستگاه‌ها مانند اپل واچ و ایرپاد را نیز دارا هستند. همچنین می توانند پاور بانک را نیز شارژ کنند.

در حال حاضر آیفون‌های جدید با وجود درگاه USB C  با انتقادهای فراوانی همراه شدند. کلیه شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند از این درگاه در دستگاه‌های خود استفاده می‌کنند. زیرا با کلیه دستگاه‌های قدیم و جدید کابل‌ها آداپتورها و پاور بانک‌ها سازگاری دارد. البته همه آنها دارای نمونه‌های متنوعی از این استاندارد هستند.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال