[CES 2016] ایسر اولین‌ نمایشگر مجهز به پورت USB Type-C را معرفی نمود

محصولات مجهز به پورت پر سرعت USB Type-C که در نمایشگاه CES 2016 معرفی شدند، بسیار زیادند. در این نمایشگاه، شرکت ایسر هم همانند دیگر سازندگان، محصولات جدید خود را رونمایی نمود، اما نمایشگر جدیدی که این شرکت به محصولات خود اضافه نموده، اولین نمایشگر مجهز به این پورت می‌باشد که برای اولین‌بار شاهد معرفی […]

محصولات مجهز به پورت پر سرعت USB Type-C که در نمایشگاه CES 2016 معرفی شدند، بسیار زیادند. در این نمایشگاه، شرکت ایسر هم همانند دیگر سازندگان، محصولات جدید خود را رونمایی نمود، اما نمایشگر جدیدی که این شرکت به محصولات خود اضافه نموده، اولین نمایشگر مجهز به این پورت می‌باشد که برای اولین‌بار شاهد معرفی آن هستیم.

نمایشگر جدید شرکت ایسر، H7 که از زبان طراحی ZeroFrame بهره می‌برد که شاید پیشتر نیز نمایشگرهایی شبیه به این را دیده باشید. اما باید بگوییم که H7، اولین نمایشگر جهان است که به پورت پر سرعت USB Type-C مجهز شده و از این حیث با دیگر محصولات بازار تفاوتی اساسی دارد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این نمایشگر قرار است در او اندازه‌ی 25 و 27 اینچی با رزولوشن 2560×1440 در کنار دیگر محصولات این شرکت به فروش رسد. در کنار پورت Type-C که می‌تواند تبلت یا گوشی‌هوشمند شما را نیز شارژ نماید. در کنار این پورت نیز، می‌توان ورودی HDMI 2.0 را نیز پیدا کرد که در متصل کردن دستگاه‌های جانبی، می‌تواند بسیار پر کاربرد باشد. در مورد توانایی این نمایشگر نیز باید اشاره داشته باشیم که کیفیت تصویر فوق‌العاده بالای آن می‌تواند Acer H7 را به یکی از بهترین محصولات بازار تبدیل نماید. نمایش دقیق رنگ‌ها، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هاییست که در مورد این نمایشگر می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم چرا که H7 از 100 درصد دامنه‌ی رنگ‌های sRGB پشتیبانی می‌نماید که معنای آن، بهترین و دقیق‌ترین حالت نمایش رنگ‌ها می‌باشد.

ایسر رسما نمایشگر فوق عریض و خمیده‌ی Predator Z35 را معرفی کرد

طبق گفته‌ی مدیران ایسر، نمایشگر H7 قرار است از ماه فوریه با قیمت 499.99 دلار وارد بازار گردد.