ایسر عرضه‌ی نمایشگر 27 اینچی و مخصوص بازی Predator XB271 را آغاز کرد

به دنبال رقابت بسیار سختی که در بازار نمایشگرهای مخصوص بازی وجود دارد، شرکت ایسر نمایشگر تازه‌نفس و جدید Predator XB271 را با صفحه‌نمایش 27 اینچی و امکانات بسیار خوب معرفی و عرضه‌ی امروز را از امروز آغاز نمود. نمایشگر جدیدی که ایسر معرفی کرده، می‌تواند نیاز اولیه بسیاری از کاربران را برطرف کرده و […]

به دنبال رقابت بسیار سختی که در بازار نمایشگرهای مخصوص بازی وجود دارد، شرکت ایسر نمایشگر تازه‌نفس و جدید Predator XB271 را با صفحه‌نمایش 27 اینچی و امکانات بسیار خوب معرفی و عرضه‌ی امروز را از امروز آغاز نمود.

نمایشگر جدیدی که ایسر معرفی کرده، می‌تواند نیاز اولیه بسیاری از کاربران را برطرف کرده و حتی مناسب افراد که به صورت حرفه‌ای به دنبال بازی‌های رایانه‌ای هستند نیز باشد. سازندگان برای این نمایشگر 27 اینچی، از پنل TN با رزولوشن 1920×1080 بهره برده و آن را به صورت کامل با تکنولوژی GSYNC نیز سازگار نموده‌اند. نرخ کنتراست 1000:1 این نمایشگر باعث شده تا کیفیت تصاویر به نمایش درآمده تا حد ممکن بالا رفته و شدت روشنایی 300 و همچنین زمان پاسخگویی بسیار پایین 1 میلی‌ثانیه، می‌تواند آن را به یکی از بهترین انتخاب‌های هر بازی‌خوری تبدیل کند. باید اشاره داشته باشیم که زاویه دید این نمایشگر نیز 160/170 درجه بوده و شاید در این مورد و در مقایسه با دیگر نمایشگرهای حرفه‌ای بازار، ایسر کمی ضعیف عمل کرده باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

نمایشگر قدرتمند Predator XB271 به ویژگی‌های پیشرفته و بسیار خوبی همچون “Dark Boost” که می‌تواند وضوح تصویر در مناطق تاریک را افزایش داده و یکی از اصلی‌ترین نیازهای گیمرها در بازی‌های رایانه‌ای باشد، “Flicker-Free Technology” که هر گونه پرش تصویر و تارشدگی را از بین می‌برد، و همینطور “Blue Light Filter” که شدت نور آبی را برای آسیب ندیدن چشمان کاهش می‌دهد، مجهز شده که می‌تواند عملکرد کلی آن را دگرگون سازد.

ایسر لپتاپ فوق باریک Aspire S 13 را معرفی نمود

سازندگان سعی داشته‌اند تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط، دو اسپیکر 2 واتی را نیز در این نمایشگر قرار دهند تا کاربرانی که اسپیکر ندارند، مشکی در این زمینه نداشته باشند. در نهایت ورودی‌های تصویر نیز شامل یک پورت HDMI 1.4 و یک پورت DisplayPort 1.2 بوده و حتی 4 پورت USB 3.0 نیز در آن دیده می‌شود.

قیمتی که ایسر برای نمایشگر قدرتمند Predator XB271 در نظر گرفته، پایین نبوده و کاربران باید مبلغ 70,000 یِن (معادل 690 دلار) را پرداخت کنند. عرضه‌ی این نمایشگر نیز رسما از امروز آغاز شده و کاربران قادر خواهند بود آن را از طریق فروشگاه ایسر و همچنین سایر فروشگاه‌ها در آینده، خریداری کنند.