تحلیل‌گران فروش 10 میلیونی G5 ال‌جی را پیش‌بینی کرده‌اند؛ شکستن رکورد فروش ال‌جی

پرچم‌دار جدید ال‌جی در کنگره جهانی موبایل توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب نمود و حالا تحلیل‌گران در حال انتشار برآوردهای خود و اطلاعاتی در مورد میزان فروش احتمالی این گوشی‌هوشمند هستند. اینطور که آقای Jefferson Wang، یکی از تحلیل‌گران مرکز IBB Consulting Group اعلام کرده، پرچم‌دار جدید ال‌جی می‌تواند رکورد فروش محصولات قبلی […]

پرچم‌دار جدید ال‌جی در کنگره جهانی موبایل توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب نمود و حالا تحلیل‌گران در حال انتشار برآوردهای خود و اطلاعاتی در مورد میزان فروش احتمالی این گوشی‌هوشمند هستند. اینطور که آقای Jefferson Wang، یکی از تحلیل‌گران مرکز IBB Consulting Group اعلام کرده، پرچم‌دار جدید ال‌جی می‌تواند رکورد فروش محصولات قبلی این شرکت را شکسته و بیش از 10 میلیون دستگاه از آن به فروش برسد. همچنین وی اشارهد اشته که این محصول جدید مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و می‌تواند عملکرد بسیار خوبی را در در بازار گوشی‌های هوشمند نیز داشته باشد.

یکی از مواردی که باعث شده تا بتوانیم در مورد LG G5 اینطور صحبت کنیم، طراحی بسیار خوب این دستگاه و نوآورانه‌ی آن می‌باشد. همچنین این دستگاه در دو بخش موسیقی و تصاویر، عملکرد بسیار خوبی دارد. در مورد موسیقی، طراحی ماژولار این دستگاه و امکان همراه کردن آن با یک تبدیل DAC، می‌تواند کیفیت صدا را به شکل قابل توجهی افزایش داده و علاقه‌مندان به موسیقی را جذب خود نماید. مورد دوم که به تصاویر مر‌بوط می‌شود، دوربین دوگانه و بسیار قدرتمند این دستگاه در کنار استفاده از وسایل جانبی می‌باشد. کاربران قادر هستند از پایه‌های دوربین به همراه باتری اضافه و امکان تنظیم دستی دوربین برای عکس‌برداری، استفاده نمایند. شاید به یاد نداشته باشید اما این طراحی ماژولار و وسایل جانبی، “LG G5 Friends” خوانده می‌شود.

کنایه هوشمندانه ال جی به محصولات سامسونگ

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اگر به یاد داشته باشید شرکت ال‌جی سال گذشته یک گوشی‌هوشمند بسیار قدرتمند با نام V10 را نیز عرضه کرد که این محصول به صفحه‌نمایش دوم مجهز بوده و می‌توانست اطلاعات مورد نیاز کاربران را پیش روی آنها قرار دهد. این شرکت با عرضه‌ی V10 موفق به افزایش سهم خود در بازار گوشی‌های هوشمند شد و به کمک بسیاری از ویژگی‌های بسیار خوبی که این دستگاه داشت، حالا قصد دارد G5 را نیز تا حد زیادی بالا ببرد.

در این میان باید اشاره داشته باشیم که شرکت‌های چینی حاضر در بازار، عملکردب بسیار خوبی در زمینه‌ی گوشی‌های هوشمند داشته و می‌توانند از اصلی‌ترین دلایل عدم موفقیت بسیاری از شرکت‌ها باشند. در حال حاضر ال‌جی وضعیت بسیار بهتری نسبت به شرکت‌های مایکروسافت، سونی و اچ‌تی‌سی داشته و تحلیل‌گران اذعان داشته‌اند که ال‌جی برای موفقیت و عملکرد هر چه بهتر در این زمینه، باید بازاریابی خود در بازار کشورهای آمریکای شمالی و همچنین کشور چین را تقویت نماید.

پیش‌فروش گوشی‌هوشمند LG G5 از 28 اسفندماه آغاز و اواسط ماه فروردین نیز این محصول به صورت رسمی وارد بازار کشورهای مختلف خواهد شد.