سیستم عامل‌هاموبایلویژه

ال‌جی لیستی از گوشی‌های خود که اندروید 6.0 مارشمالو را دریافت می‌کنند، منتشر نمود

نسخه‌ی جدید از سیستم‌عامل اندروید که پیشتر مشخص شد “مارشمالو” نام دارد، احتمالا بزرگترین بروزرسانی گوگل برای محصولات خود به حساب می‌آید که قرار است سال جاری عرضه گردد. پس از اینکه سامسونگ لیستی از محصولاتی که اندروید 6.0 مارشمالو را دریافت می‌کنند در اختیار کاربران قرار داد، حالا نوبت به کمپانی ال‌جی رسیده تا از برنامه‌های آینده خود برای کاربران بگوید.

موضوعی که همین ابتدا باید به آن اشاره داشت، عرضه نشدن این سیستم‌عامل برای پرچم‌دار موفق سال 2013 این شرکت یعنی G2 می‌باشد. هر چند، پیشتر اعلام شده بود که گوشی‌هوشمند G2 قرار است اندروید 5.1.1 را تا پایان تابستان دریافت نماید. همچنین خبری از عرضه‌ی اندروید 6.0 برای تبلت‌های G Pad II 8.0 و G Pad X 8.3 نخواهد بود. شکی وجود ندارد که پرچم‌دار فعلی این شرکت یعنی G4 این بروزرسانی را دریافت می‌کند اما آیا این موضوع در مورد گوشی G3 نیز صدق می‌کند؟ پیشتر اطلاعاتی رسمی از سوی شعبه‌ی یونان ال‌جی منتشر شده بود که نشان میداد بروزرسانی اندروید 6.0 (اندروید M) قرار است برای گوشی‌هوشمند G3 عرضه گردد و ال‌جی برنامه‌ای برای عرضه‌ی اندروید 5.1.1 برای این گوشی ندارد. اما اخباری که این روزها منتشر شده، شبهاتی را برای کاربران در این مورد به وجود آورده است. با اینکه تنها یک سال از عرضه‌ی G3 گذشته و این شرکت نیز برنامه‌ای 2 ساله برای پشتیبانی نرم‌افزاری از گوشی‌های هوشمند خود دارد، عرضه‌ی اندروید 6.0 مارشمالو برای گوشی‌هوشمند LG G3 در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

با این حال اطلاعات رسمی از سوی ال‌جی، این موضوع را تایید می‌کند که گوشی‌های هوشمند G4، G Flex 2 و همچنین تبلت G Pad II 10.1 (که سال 2014 و با سیستم‌عامل کیت‌کت عرضه شده بود)، می‌توانند طعم مارشمالو را بچشند. همچنین این اطلاعات به صورت موقتی هستند و ممکن در آینده هر خبری در مورد عرضه و یا عدم برای گوشی‌های دیگر توسط این شرکت منتشر گردد.

شاید شما نیز به غیاب برخی گوشی‌های هوشمند همچون سری محصولات G Pro توجه کرده باشید. احتمالا این مورد به خاطر این باشد که هنوز اطلاعات کامل از سوی ال‌جی منتشر نشده و بعید است که محصولی همچون G Pro 2، اجرای اپلیکیشن‌های مارشمالو را تجربه نکند. با این حال باید منتظر ماند و دید که ال‌جی تغییری در برنامه‌ی خود خواهد داد و یا اینکه هنوز اطلاعات کامل از فعالیت‌های خود را در اختیار کاربران قرار نداده است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا