خودروهای شرکت Audi به 4G LTE مجهز خواهند شد

خودروهای شرکت Audi در سال 2016 به خطوط ارتباطی موبایل مجهز خواهند گشت و ارائه آن توسط شرکت AT&T صورت خواهد پذیرفت. 2 روز پیش بود که شرکت خودرسازی Audi در محل کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلون، این خبر را اعلام کرد و اضافه کرد که خودروهای دارای خطوط ارتباطی 4G LTE عرضه شده توسط […]

خودروهای شرکت Audi در سال 2016 به خطوط ارتباطی موبایل مجهز خواهند گشت و ارائه آن توسط شرکت AT&T صورت خواهد پذیرفت. 2 روز پیش بود که شرکت خودرسازی Audi در محل کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلون، این خبر را اعلام کرد و اضافه کرد که خودروهای دارای خطوط ارتباطی 4G LTE عرضه شده توسط این شرکت در نقاطی که ارائه شده‌اند، در دسترس و قابل پشتیبانی خواهند بود. در بقیه موارد، خودروها از نسل ارتباطی 3G پشتیبانی خواهند کرد. کمپانی Audi این نکته را هم متذکر شد که این دو شرکت (Audi و AT&T) با همکاری هم در سال گذشته توانستند اولین خودروی مجهز به 4G LTE یکپارچه در منطقه آمریکای شمالی را طراحی و تولید کنند و در سال 2016، این محصول را به تولید انبوه خواهند رساند.

کمپانی‌های Audi و AT&T سالهاست که رابطه و همکاری خوبی با یکدیگر دارند و این مورد تاکنون منجر به ساخت و تولید محصولات متنوعی شده است. شرکت Audi اینطور اضافه کرد که اتومبیل مدنظر دارای سیم کارت اپراتور AT&T خواهد بود و به شبکه عظیم آن متصل خواهد شد (البته تا زمانی که این ماشین در ناحیه تحت پوشش شرکت AT&T باشد).

اطلاعات جدیدی از گوشی‌هوشمند معرفی نشده‌ی LG Escape 2 در وب‌سایت AT&T قرار گرفت!

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

از بین مدل ‌هایی که قابلیت اتصالات ارتباطی خواهند داشت (19 مدل از آنها وجود دارند)، مدل‌های A7 و A6 و TT از خودروهای Audi، به پیشرفته‌ترین خطوط ارتباطی مجهز خواهند گشت. بروزرسانی نقشه‌ها از طریق تکنولوژی OTA، نمایش اطلاعات ترافیکی و حتی بازخورد RSS که توسط سرویس ویژه‌ای در خودرو برای راننده خوانده می‌شوند، از دیگر ویژگی‌های این خودروها خواهند بود.

همچنین مشتریان اپراتور AT&T قادر خواهند بود تا اطلاعات گوشی هوشمند یا تبلت خود را(که مجهز به خدمات ارتباطی همین اپراتور است)، به خودروی Audi خود منتقل کرده و یا این اطلاعات را از همین مسیر تنظیم کنند.

فلیپ برابک، مدیر بخش تولید Audi نیز می‌گوید: “راحتی و آرامش در این محصول با اضافه شدن ویژگی‌های مفید ارتباطی، همانند اتصال همزمان 8 دستگاه از طریق WIFI، از دیگر پیشرفت‌های برند Audi برای رقابت با دیگر کمپانی‌های بزرگ می‌باشد.”

بنظر شما خودروهای 2016 کمپانی Audi با این ویژگی جدید، توانایی رقابت با شرکت‌های صاحب‌نام در عرصه تکنولوژی و محصولات مرتبط با خودروی آنها (Car Kit) را خواهند داشت یا خیر؟!