شایعات رونمایی بلک‌بری از دومین گوشی اندرویدی خود در MWC را روایت می‌کنند

بر اساس شایعات جدید، شرکت بزرگ بلک‌بری که در سال گذشته میلادی اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را روانه بازار کرده بود، قصد دارد تا دومین گوشی مبتنی بر این پلتفرم پرطرفدار را در کنگره جهانی موبایل امسال که از ساعاتی پیش در شهر بارسلون اسپانیا آغاز شده است را، رونمایی کند. این محصول جدید […]

بر اساس شایعات جدید، شرکت بزرگ بلک‌بری که در سال گذشته میلادی اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را روانه بازار کرده بود، قصد دارد تا دومین گوشی مبتنی بر این پلتفرم پرطرفدار را در کنگره جهانی موبایل امسال که از ساعاتی پیش در شهر بارسلون اسپانیا آغاز شده است را، رونمایی کند. این محصول جدید بلک‌بری که در ماه‌های اخیر بارها نقل محافل خبری بوده و مشخصات و تصاویر منتسب به آن بارها و بارها در شایعات مختلف منتشر شده‌اند، دارای کد نام Vienna بوده و احتمالا طراحی ارتودوکس بلک‌بری را حفظ کرده باشد.

بر اساس آنچه در این گزارش ذکر شده، دومین گوشی اندرویدی بلک‌بری دارای یک صفحه نمایش 5 اینچ با رزولوشن 1080 پیکسل بوده و هر دو دوربین این گوشی، اصلی و سلفی، دارای فلاش ال‌ای‌دی جداگانه خواهند بود. گفته می‌شود گوشی مذکور که مشخصات سخت‌افزاری میان‌رده‌ای دارد، از قیمتی کمتر از اولین گوشی اندرویدی این شرکت یعنی Priv برخوردار خواهد بود.

بلک‌بری احتمالا دومین گوشی اندرویدی خود را در سال 2016 عرضه کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

گفتنی است پیش از این در ماه دسامبر، مدیرعامل این شرکت کانادایی تبار، John Chen، اعلام کرده بود که دومین گوشی مبتنی بر اندروید بلک‌بری در سال 2016 معرفی خواهد شد. با این حال وی تاریخ دقیق‌تری را برای رونمایی این گوشی اعلام نکرده و تنها به این موضوع اشاره کرده است که زمان رونمایی از Vienna بستگی به میزان استقبال کاربران از گوشی Priv این شرکت خواهد داشت.