دوربین‌های دیجیتال

کنن به زودی از دوربین EOS M6 خود پرده برمی‌دارد

سال گذشته شرکت کنن از دوربین EOS M5 رونمایی کرد که آخرین تلاش این شرکت در ساخت دوربین‎های بدون آینه بود. با آن‎که این شرکت معروف به تازگی وارد این حوزه از دنیای عکاسی نشده است ولی EOS M5 نشان‎دهنده‎ی جهتی بود که به نظر می‎رسد این شرکت با قرارگیری در آن قصد دارد دوربین‎های بدون آینه‎ی خود را جدی‎تر بگیرد.

حالا براساس گزارشی که از سوی وب‎سایت nokishita-camera منتشر شده است، به نظر می‎رسد که کنن در حال ساخت دوربین EOS M6 است که ظاهرا به زودی معرفی خواهد شد. جزئیات کمی در رابطه با این دوربین وجود دارد و تنها چیزی که طبق این گزارش ما می‎دانیم این است که این دستگاه در دو رنگ مشکی و نقره‎ای به بازار خواهد آمد و از بسته‎ لنزهای 15-45 میلی‌متر یا 18-150 میلی‎متری بهره می‎‌برد.

از نظر طراحی به نظر می‎رسد که این دوربین مشابه با EOS M5 بوده یا اگر تغییراتی صورت گرفته باشد در بهترین حالت بسیار کم است. از طرف دیگر، EOS M6 می‎تواند نماینده‎ی نسل جدیدی از دوربین‎های بدون آینه‎ی کنن باشد، به خصوص این‎که EOS M5 تنها یک سال پیش عرضه شده‌بود. ولی باید توجه داشت که کنن اسم متفاوتی با نسل قبلی این دوربین انتخاب نکرده است و این استراتژی باعث می‎شود شبهات در رابطه با این دوربین بیشتر شود.


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا