شرکت Corning گوریلا گلس +SR را برای گجت‌های پوشیدنی معرفی کرد

شرکت کورنینگ به تازگی از نسل جدید لایه‌ای شیشه محافظ گوریلا گلس خود با نام +SR رونمایی به عمل آورده است. این مدل به  طور ویژه تنها در گجت‌های پوشیدنی قابل استفاده بوده و ساعت هوشمند و همچنین دستبندهای هوشمند از این جمله خواهند بود. بر اساس اظهارات این شرکت، این لایه جدید از موادی […]

شرکت کورنینگ به تازگی از نسل جدید لایه‌ای شیشه محافظ گوریلا گلس خود با نام +SR رونمایی به عمل آورده است. این مدل به  طور ویژه تنها در گجت‌های پوشیدنی قابل استفاده بوده و ساعت هوشمند و همچنین دستبندهای هوشمند از این جمله خواهند بود.

بر اساس اظهارات این شرکت، این لایه جدید از موادی کاملا لوکس و گران قیمت (احتمالا کریستال‌های یاقوت) ساخته شده است که 70 درصد در برابر ضربه و همچنین 25 درصد در برابر انعکاس نور نسبت به موارد معمولی موجود در بازار بهبود پیدا کرده است. وجود قابل خوانایی بیشتر این کمک را به کاربران خواهد کرد تا در فضای بیرون بتوانند به سادگی نمایشگر دستگاه خود را مشاهده کرده و متون را از روی آن با کمترین میزان روشنایی نمایشگر بخوانند. این لایه محافظتی هم اینک در دسترس شرکت‌های تولید کننده دستگاه‌های الکترونیکی قرار گرفته است و از طرفی پیش بینی می‌شود تا پایان سال میلادی جاری به تولید انبوه رسیده و آن را در دستگاه‌های هوشمند ببینیم.

تبلیغات