تازه های تکنولوژی

شرکت هواپیمایی Delta از روشی جدید به منظور بهبود عملکرد اینترنت درون پروازی استفاده می‌کند

استفاده از اینترنت در شرکت‌های هواپیمایی کشورهای مختلف کار سختی است و تصور اینکه نتوانید بازی‌های محبوب خود را با گوشیتان در پروازهای طولانی مدت انجام دهید سخت‌تر از آن است! اگر هم در طول پرواز بتوانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید معمولا دچار مشکلاتی نظیر قطعی پی در پی در میان پرواز خواهید بود. حال کمپانی Delta تصمیم گرفته تا با بستن قراردادی با شرکت Gogo و با استفاده از سرویس‌های ماهواره‌ای 2ku اینترنت درون پروازی بهتری را به مشتریان خود ارائه دهد.

با استفاده از این تکنولوژی، آنتنی که در بالای هواپیما قرار گرفته با ماهواره‌های مرتبط با این سیستم ارتباط برقرار کرده و سیگنال‌های اینترنت قدرتمندتری را دریافت می‌کند و این روش جایگزین روش قدیمی خواهد. در روش قدیمی آنتن‌هایی که در زیر هواپیما قرار داشتند با زمین ارتباط برقرار می‌کردند که در این روش در بسیاری از موارد سیگنال‌های ارسالی و دریافتی با مشکلاتی مواجه می‌شدند. از دیگر مشکلات روش قدیمی یا همان روش هوا به زمین، می‌توان به عدم دسترسی به اینترنت در پروازهایی گذرنده بر فراز اقیانوس‌ها اشاره داشت.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

فعلا قرار است از این تکنولوژی در پروازهای بلند مدت استفاده شود و روش هوا به زمین برای پروازهای کوتاه مدت همچنان باقی خواهد بود. قرار شده تکنولوژی 2Ku تا سال 2016 برای تمامی پروازهای Delta مورد استفاده قرار گیرد. این مسئله باعث به وجود آمدن مشتری‌های بیشتر شده و طبیعتا کسانی که به اینترنت در طول روز نیاز اساسی دارند به پروازهای این شرکت روی خواهند آورد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا