نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

اپلیکیشن Allo تاکنون بیش از 1 میلیون بار دانلود داشته است

همان‎طور که ممکن است شنیده باشید، اپلیکیشن پیام‎رسانی جدید گوگل یعنی Allo اوایل این هفته عرضه شد. با وجود واکنش و نگرانی‎های متفاوتی که در رابطه با حفظ حریم خصوصی وجود دارد، سرویس جدید با تعداد نصب‎های بالایی همراه شده است به نحوی که تعداد دانلود آن از پلی‎استور گوگل تا الان بیش از 1 میلیون بار بوده است. این اپلیکیشن توانسته است جلوتر از اپلیکیشن مسنجر فیس‎بوک به عنوان یک اپلیکیشن رایگان قرار بگیرد و مسیر طی شده توسط اپلیکیشن Duo گوگل (همتای اپلیکینش Allo که تمرکز بر گفتگوهای ویدئویی دارد) را در پیش گرفته است که در طول 10 روز اول عرضه‎ی خود توانست از عدد 5 میلیون بار دانلود بر روی دستگاه‎های اندرویدی بگذرد.

این آمار تعداد نصب‎ها در سیستم‎عامل iOS را در بر نمی‎گیرد، و از آن‎جایی‎که پلی‎استور تنها اشاره به این می‎کند که Allo بین 1 و 5 میلیون بار نصب شده است، عدد واقعی کاربران Allo را می‎توان بیشتر از یک میلیون در نظر گرفت.

تبلیغات

هیاهویی که همواره در رابطه با عرضه‌‎ی یکی دیگر از محصولات گوگل وجود دارد باعث بالا رفتن آمار مربوط به تعداد دانلودها می‎شود. این‎که این غول دنیای جستجو بتواند کاربران را متقاعد کند اپلیکیشن‎های فعلی گفتگوی خود را با Allo و Duo تعویض کنند، یک موضوع کاملا متفاوت است. با آن‎که Allo نکات قوت خود را دارد، ولی اپلیکیشن‎های پیام‎رسانی خیلی زود به فراموش شده‎ها نمی‎پیوندند، اکثر ما دارای اپلیکیشن‎های iMessage، فیس‎بوک مسنجر، واتس‎اپ و موارد مشابه هستیم و از آن‎ها رضایت هم داریم. متاسفانه، با وجود تاثیر غیر قابل انکار گوگل، ممکن ورود این شرکت برای رقابت خیلی دیر باشد…

تصاویری از اپلیکیشن Allo را می‎توانید در زیر مشاهده کنید:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن