گوگل در حال آزمایش امکان افزودن اپلیکیشن‌ها به صف دانلود پلی‌استور است

معمولا، افراد دوست ندارند با استفاده از اینترنت سیم‎کارت خود دانلود‎های سنگین انجام دهند، این تصمیم به علت محدودیت‎های ماهیانه در رابطه با میزان حجم اینترنت مصرفی است. حالا، گوگل قابلیت جدیدی را در همین رابطه برای پلی‎استور خود ارائه داده است. با استفاده از این قابلیت که در حالت بتا قرار دارد، شما می‎توانید […]

معمولا، افراد دوست ندارند با استفاده از اینترنت سیم‎کارت خود دانلود‎های سنگین انجام دهند، این تصمیم به علت محدودیت‎های ماهیانه در رابطه با میزان حجم اینترنت مصرفی است. حالا، گوگل قابلیت جدیدی را در همین رابطه برای پلی‎استور خود ارائه داده است. با استفاده از این قابلیت که در حالت بتا قرار دارد، شما می‎توانید دانلود اپلیکیشن‎ها را در صف قرار دهید تا به طور خودکار زمانی که به شبکه‎ی وای‎فای متصل شدید، شروع به دانلود کنند. به عنوان مثال، اگر بیرون از خانه و در حال گرفتن تصویر باشید، ولی متوجه شوید که اپلیکیشن اینستاگرام را نصب ندارید، می‎توانید آن را به صف دانلود اضافه کنید تا به محض برگشتن به خانه بارگذاری و نصب شود.

20 مشکل شایع در اندروید و راه حل برطرف کردن آن‌ها (بخش اول)

گوگل در حال آزمایش امکان افزودن اپلیکیشن‌ها به صف دانلود پلی‌استور است

ضرورتا، این قابلیت راهی است که گوگل در اختیار افراد به منظور صرفه‎جویی در دانلود فایل‎های بزرگ قرار می‎دهد تا مصرف ماهیانه‎ی اینترنت سیم‎کارت آن‎ها با برنامه‎ریزی بیشتری صورت گیرد. یقینا بسیاری از افراد به خوبی از این قابلیت استقبال می‎کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در حال حاضر، خبر رسمی از سوی گوگل به گوش شنیده نمی‎شود که چه زمان این قابلیت در اختیار طیف بیشتری از افراد قرار خواهد گرفت.