سیستم عامل‌هاموبایلویژه

HTC، اندروید M را برای One M8 نیز عرضه خواهد نمود

پس از معرفی Android M در کنفرانس I/O 2015 گوگل، کمپانی HTC با فاصله‌ی کوتاهی اعلام کرد که این نسخه از سیستم‌عامل اندروید M برای گوشی‌های هوشمند One M9 و +One M9 عرضه می‌شود. همچنین این کمپانی تایوانی اعلام نمود که این بروزرسانی تنها برای این دو گوشی‌هوشمند که خود اچ‌تی‌سی نام آنها را اعلام کرده، عرضه نمی‌شود و سایر پرچم‌داران این شرکت نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

به تازگی و در پاسخ به سوالی که یکی از کاربران، روز گذشته در توئیتر از مدیر بخش محصولات این شرکت، آقای Mo Versi در مورد امکان عرضه‌ی این بروزرسانی برای One M8 پرسیده بود، اعلام کرد که پرچم‌دار سال گذشته‌ی اچ‌تی‌سی نیز آپدیت اندروید اِم را دریافت می‌کند.

باید اشاره کنیم که هنوز اندروید M در مراحل توسعه بوده و شاید نتوانیم آن را حداقل تا ماه اکتبر و همزمان با عرضه‌ی محصولات جدید نکسوس ملاقات کنیم. البته احتمال دارد که گوشی One M9 نیز در همان زمان و همراه با عرضه‌ی اندروید M عرضه گردد. البته این موضوع شاید اتفاق نیفتد اما از زمان اعلام شدن خبر عرضه‌ی این بروزرسانی برای Android M، اچ‌تی‌سی 90 روز را برای عرضه‌ی این بروزرسانی در نظر گرفته است. اما شاید در عرضه‌ی این بروزرسانی تعویق بیفتد و اوایل سال 2016 نیز منتظر این بروزرسانی باشیم.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا