امکان وجود دکمه فیزیکی Home در HTC One M9 Plus

پیش از این، تصاویری از نسخه مشکی رنگِ گوشی هوشمند HTC One M9 Plus (که طبق شایعات، قرار بود در مراسم MWC 2015 در کنار گوشی M9 بطور رسمی معرفی شود)، به شما نشان داده شد. هم اینک براساس عکس‌های جدید منتشر شده از منابع چینی، نسخه‌های طلائی و نقره‌ای گوشی M9 Plus نیز وجود خارجی […]

sadmayeh-ad  

پیش از این، تصاویری از نسخه مشکی رنگِ گوشی هوشمند HTC One M9 Plus (که طبق شایعات، قرار بود در مراسم MWC 2015 در کنار گوشی M9 بطور رسمی معرفی شود)، به شما نشان داده شد.

New-photos-that-allegedly-show-the-silvergold-One-M9-Plus-images-showing-the-black-version-are-also-included 22

New-photos-that-allegedly-show-the-silvergold-One-M9-Plus-images-showing-the-black-version-are-also-included

هم اینک براساس عکس‌های جدید منتشر شده از منابع چینی، نسخه‌های طلائی و نقره‌ای گوشی M9 Plus نیز وجود خارجی خواهند داشت. اگر این عکس‌ها در واقع همان گوشی M9 Plus باشند، باید گفت که اچ‌تی‌سی طراحی جدیدی را انتخاب کرده است و دکمه فیزیکی Home را بر روی این گوشی قرار داده است و اینطور می‌توان در نظر گرفت که شرکت اچ‌تی‌سی (بر اساس شایعات قبلی) در فکر قرار دادن سنسور اثر انگشت (همانند گلکسی اس‌6 سامسونگ و آیفون 6 اپل) بر روی این گوشی هوشمند می‌باشد. به غیر از این مورد، ظاهر گوشی M9 Plus در مقایسه با M9 تغییری نکرده است و میزبان بلندگوی BoomSound و دوربین همسان آن می‌باشد. اگرچه گفته شده است که گوشی M9 Plus به صفحه نمایشی با دقت QHD مجهز خواهد بود، در حالی که پرچمدار فعلی اچ‌تی‌سی از پنلی با رزولوشن 1080p بهره می‌برد.

New-photos-that-allegedly-show-the-silvergold-One-M9-Plus-images-showing-the-black-version-are-also-included s

New-photos-that-allegedly-show-the-silvergold-One-M9-Plus-images-showing-the-black-version-are-also-included 2

البته این امکان هم وجود دارد که گوشی HTC One M9 Plus همان HTC A55 باشد که خبر و شایعاتش قبلا منتشر شده بود. بر اساس خبرهای منتشر شده از طریق upleaks@، گوشی اچ‌تی‌سی با اسم رمز A55 ممکن است با نام HTC One E9 در کشور چین عرضه گردد (اگرچه خبرهایی مربوط به Desire بودن برند این گوشی نیز منتشر شده است). در هر حال امیدواریم که کمپانی اچ‌تی‌سی بزودی از گوشی هوشمند خود رونمایی کند تا شایعات مربوط به آن پایان یابد!

با این تفاسیر، بنظر شما گوشی جدید اچ‌تی‌سی با سنسور اثر انگشت(احتمالا)، می‌تواند از فروش M9 بکاهد یا اینکه اچ‌تی‌سی در فکر عرضه 2 گوشی پرچمدار همانند سامسونگ و آیفون است؟!

تبلیغات :

buy Neuralink