هیوندا قصد دارد یک مدل تمام الکتریکی از خودروی جنسیس بسازد

به نظر می‌رسد که بازار خودروهای الکتریکی و لوکس در حال گسترده شدن نسبت به گذشته بوده و حالا شرکت هیوندای با عرضه کردن یک مدل جدید از خودروی جنسیس، قصد دارد با دیگر خودروسازان این زمینه رقابت داشته باشد. بر اساس گزارش رویترز، خبر مربوط به تولید و عرضه شدن این خودرو، توسط آقای Manfred […]

به نظر می‌رسد که بازار خودروهای الکتریکی و لوکس در حال گسترده شدن نسبت به گذشته بوده و حالا شرکت هیوندای با عرضه کردن یک مدل جدید از خودروی جنسیس، قصد دارد با دیگر خودروسازان این زمینه رقابت داشته باشد.

بر اساس گزارش رویترز، خبر مربوط به تولید و عرضه شدن این خودرو، توسط آقای Manfred Fitzgerald، مدیر ارشد اجرایی شرکت هیوندای و در نمایشگاه خودرو بوسان منتشر شده و آقای Fitzgerald اعلام کرده که آینده‌ی خودروهای الکتریکی و لوکس، بسیار درخشان خواهد بود. همین موضوع باعث شده تا آنها بخواهند نسخه‌ای تمام الکتریکی از خودروی قدرتمند جنسیس را تولید نمایند چرا که آینده دنیای خودروها در این مورد خلاصه می‌شود.

باز هم فراخوانی خودروها توسط هیوندای و اینبار، مشکل نشت آب در جنسیس

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

البته هنوز مدیران هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این خودرو الکتریکی را اعلام نکرده و حتی هیچ سخنی از برنامه‌های خود در رابطه با عرضه Genesis G90 را نیز به میان نیاورده‌اند، اما با معرفی شدن خودروی Genesis G80 2017، شمایی کلی از این خودرو می‌تواند پیش روی ما قرار داشته باشد. به نظر می‌رسد که عرضه شدن یک نسخه الکتریکی از خودروی جنسیس، می‌تواند دریچه‌ای جدید را به روی تولید خودروهای الکتریکی لوکس باز کرده و دیگر خودروسازان همچون پورشه، آئودی، بنز و … را به معرفی مدل‌های جدیدتر، تشویق نماید.