گوشی‌هوشمند LG G4 Mini در لیست تلفن‌های Vodaphone دیده شد

زمان زیادی از معرفی پرچم‌دار جدید ال‌جی، G4، نمی‌گذرد و حالا این شرکت مدل کوچکتر از آن را با نام G4 Mini تولید کرده که صبح امروز، در لیست تلفن‌های اپراتور انگلستانی Vodaphone مشاهده شده است. همچنین، طبق تصویر منتشر شده توسط وب‌سایت مجارستانی Tech2، این گوشی‌هوشمند در دسته‌ی “M” قرار دارد که معنای آن، […]

زمان زیادی از معرفی پرچم‌دار جدید ال‌جی، G4، نمی‌گذرد و حالا این شرکت مدل کوچکتر از آن را با نام G4 Mini تولید کرده که صبح امروز، در لیست تلفن‌های اپراتور انگلستانی Vodaphone مشاهده شده است. همچنین، طبق تصویر منتشر شده توسط وب‌سایت مجارستانی Tech2، این گوشی‌هوشمند در دسته‌ی “M” قرار دارد که معنای آن، “میان‌رده” می‌باشد.

اگر این محصول جدید بخواهد همانند نسخه‌های Mini از پرچم‌داران قبلی شرکت کره‌ای ال‌جی باشد، باید احتمالا با تلفنی 5-اینچی و 720p، سنسور 13-مگاپیکسلی برای دوربین پشتی (البته بدون لزرشگیر اپتیکال) و 2 گیگابایت حافظه‌ی رم روبه‌رو باشیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به نظر می‌رسد محصول جدید ال‌جی، اوایل تابستان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین، شایعه شده که این محصول نیز همانند برادر بزرگتر خود از بدنه‌ای چرمی بهره خواهد برد و با تلفن‌های اندرویدی میان‌رده بازار، رقابت سختی را خواهد داشت. البته هنوز مشخص نیست که چرم به کار گرفته شده، کیفیتی مشابه با LG G4 را خواهد داشت یا نه.

ال جی : گوشی های دیگر شرکت ها باتری ندارند!

فراموش نکنید که وجود نسخه‌ی Mini از این گوشی‌هوشمند، امری مسلم می‌باشد اما اینکه مشخصات ذکر شده توسط ما تا چه حدی به واقعیت نزدیک خواهد بود، هنوز معلوم نیست.