دانلود والپیپر‌های پرچمدار جدید میزو MX5

همین چند روز پیش بود که کمپانی چینی میزو از جدیدترین پرچمدار خود رونمایی کرد. این پرچمدار با چیپست کمپانی مدیاتک  Helio X10 و 3 گیگابایت رم حرف‌های زیادی را برای گفتن دارد. از طرفی دیگر عملکرد این پرچمدار در بنچمارک AnTuTu بسیار خوب بوده و با قیمت 300 دلاری که برای آن تایین شده؛ ارزش خرید […]

همین چند روز پیش بود که کمپانی چینی میزو از جدیدترین پرچمدار خود رونمایی کرد. این پرچمدار با چیپست کمپانی مدیاتک  Helio X10 و 3 گیگابایت رم حرف‌های زیادی را برای گفتن دارد. از طرفی دیگر عملکرد این پرچمدار در بنچمارک AnTuTu بسیار خوب بوده و با قیمت 300 دلاری که برای آن تایین شده؛ ارزش خرید بسیار بالایی را دارد.

طبیعتا این گوشی نیز با والپیپر‌های مخصوص خود وارد بازار می‌شود و با نگاهی به والپیپر‌های آن شما هم خواهان دانلود آن‌ها خواهید بود. طبیعتا هستند کسانی که ریسک خرید گوشی‌های هوشمند چینی را نمی‌پذیرند اما به ظاهر آن علاقه‌ی بسیاری دارند. والپیپر یک گوشی نیز جزئی از ظاهر گوشی حساب شده و می‌تواند باعث زیباتر شدن آن شود.

تبلیغات

ما برای شما والپیپر‌های این گوشی را قرار داده‌ایم. طبیعتا سایز عکس‌ها کوچک شده‌اند و برای مشاهده سایز اصلی باید بر روی تصاویر کلیک کنید.

Download (1)Download (2)Download (3)Download (4)Download (5)Download (6)Download (7)Download (8)Download (9)Download (10)Download (11)Download (12)دانلود والپیپر‌های پرچمدار جدید میزو MX5

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP