اخبار شرکت‌هاموبایل

Meizu در سال 2015 بیش از 20 میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند فروخته است

تولیدکننده چینی‌تبار گوشی‌های هوشمند، Meizu اعلام کرده است که در سال 2015 میلادی که حالا در روزهای پایانی آن هستیم، موفق شده تا بیش از 20 میلیون دستگاه گوشی هوشمند را به‌فروش برساند. این میزان فروش را باید یک جهش عظیم برای این شرکت دانست؛ چراکه Meizu در سال گذشته توانسته بود تنها 4.4 میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند را بفروشد و حالا با این میزان فروش، رشدی 350 درصدی را تجربه کرده است.

با توجه به این میزان رشد در فروش، انتظار می‌رفت که این تولیدکننده چینی، تمرکز خود را در سال آینده میلادی روی تعدادی بیشتر متمرکز کند؛ اما در همین حال با کمال تعجب، Meizu خود اعلام کرده که قصد دارد روی فروش خود در سال 2016 کنترل داشته باشد و برنامه را روی فروش 25 میلیونی تنظیم کند و اجازه فروش بیش از این میزان را ندهد.

گفتنی است دیگر تولیدکنندگان چینی در این صنعت نظیر هواوی و شیائومی هم نیز آمار فروش خود در سال جاری را عالم کرده‌اند که این میزان برای هواوی در حدود 100 میلیون دستگاه و برای شیائومی 73 میلیون دستگاه بوده است. گفتنی است شیائومی پیش از این اعلام کرده بود که انتظار دارد تا در سال 2015 در حدود 80 میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند را به‌فروش برساند که تا اینجای کار هنوز نتوانسته به این میزان دست‌ یابد؛ هرچند که مقداری کمی هم با آن فاصله دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا