[نمایشگاه خودرو دیترویت 2016] رونمایی مرسدس‌بنز از برند جدید SLC؛ نامی جدید برای SLK

یکی از خودروهایی که شاید بتوان آن را یکی از بهترین‌های نمایشگاه دیترویت 2016 نامید، مرسدس‌بنز SLC بود که این خودروساز آلمانی، آن را جایگزینی برای برند SLK در نظر گرفته است. این را نیز باید بگوییم که خودروهای SUV قبلی این شرکت که با نام GLK آنها را می‌شناختیم نیز حالا نام GLC پیدا […]

یکی از خودروهایی که شاید بتوان آن را یکی از بهترین‌های نمایشگاه دیترویت 2016 نامید، مرسدس‌بنز SLC بود که این خودروساز آلمانی، آن را جایگزینی برای برند SLK در نظر گرفته است. این را نیز باید بگوییم که خودروهای SUV قبلی این شرکت که با نام GLK آنها را می‌شناختیم نیز حالا نام GLC پیدا کرده‌اند.

مدیران شرکت در مورد این تغییر نام اعلام کرده‌اند که این تغییر می‌تواند ارتباط میان نسل‌های مختلف این خودرو و همچنین تکنولوژی‌های آنها را نشان دهد. به هر حال این اتومبیل جدید که از ترکیب آلومینیوم و فیبر کربن تولید شده است، می‌تواند هر آنچه را که از شرکت Mercedes Benz انتظار دارید، در اختیارتان قرار دهد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

mercedes_slc_02

هر چند این اتومبیل را باید نسلی جدید از سری خودروهای SLK بدانیم، اما مرسدس‌بنز سعی کرده با طراحی مجدد برخی از بخش‌های این خودرو همانند جلوپنجره‌ها، شکل جدیدی را به این محصول ببخشد. طرحی دوباره‌ی صندلی‌ها، فرمان و جعبه‌دنده نیز سبب شده تا این خودرو شکل بهتری داشته باشد.

mercedes_slc_03

این خودروساز آلمانی سعی کرده تا محصول جدید خود را در سه مدل مختلف با نام‌های SLC 180 و SLC 200 و همینطور SLC 300 وارد بازار نماید. این محصولات نیز به قدرت به موتورهایی 4 سیلندری مجهز بوده و قدرت آنها نیز به ترتیب برابر با 154، 181 و 242 اسب بخار خواهد بود. یک مدل هم قرار است با موتور دیزلی و با نام SLC 250d با موتوری 4 سیلندر و 2.1 لیتری و قدرت 201 اسب بخار با جعبه‌دنده 9-تایی خودکار، وارد بازار گردد.

معرفی رسمی نسخه‌ی 2017 از خودروی Mercedes-AMG C 43 Cabriolet

مدل دیگری که شاید انتظار شنیدن اخباری در مورد آن را داشته باشید نیز نسخه‌ی AMG از این خودرو با نام Mercedes-AMG SLC 43 می‌باشد که به موتوری 3 لیتری مجهز شده و قدرت آن نیز 362 اسب بخار خواهد بود.

mercedes_slc_09

مورد دیگری که در این خودرو وجود دارد، تکنولوژی Active Brake Assist می‌باشد که می‌تواند به صورت خودکار در مواقع ضروری، خودرو را متوقف سازد. هر چند مشابه این تکنولوژی در دیگر محصولات مرسدس‌بنز وجود دارد، اما به هر حال ABA، تکنولوژی جدیدیست که سونی در مورد آن صحبت‌های زیادی داشته است.

mercedes_slc_08

هنوز قیمت نهایی این خودروها مشخص نشده اما از اواخر ماه ژانویه و با آغاز پیش‌فروش این دستگاه‌ها، قیمت نهایی آنها نیز اعلام خواهند شد.