LG G5 به همراه چیپ اسنپ‌دراگون 652 در اختیار کاربران آمریکای لاتین قرار خواهد گرفت

اطلاعاتی که در حدود دو هفته‌ی پیش در مورد یکی از محصولات جدید ال‌جی با شماره‌ی مدل H840 منتشر شد را به یاد دارید؟ در مورد این گوشی ما اعلام کردیم که سازندگان قصد دارند از سیستم روی چیپ Snapdragon 652 در این دستگاه استفاده نمایند و در مورد مشخصات فنی این دستگاه نیز شاهد […]

اطلاعاتی که در حدود دو هفته‌ی پیش در مورد یکی از محصولات جدید ال‌جی با شماره‌ی مدل H840 منتشر شد را به یاد دارید؟ در مورد این گوشی ما اعلام کردیم که سازندگان قصد دارند از سیستم روی چیپ Snapdragon 652 در این دستگاه استفاده نمایند و در مورد مشخصات فنی این دستگاه نیز شاهد به کارگیری آخرین سخت‌افزارها و تکنولوژی‌های روز بودیم. حال باید بگوییم که H840 شماره‌ی مدل یک گوشی جدید از ال‌جی نیست، بکه این شماره‌ی مدل به یکی از نسخه‌های دیگر LG G5 مربوط می‌شود که قرار است وارد برخی از بازارهای مخصوص بازار گردد.

در MWC 2016، متاسفانه ال‌جی اشاره‌ای به وجود این دستگاه نداشت و اعلام نکرد که یک نسخه از این گوشی نیز قرار است به همراه چیپ Snapdragon 652 عرضه گردد. اما حالا اطلاعاتی رسمی در مورد آن منتشر شده که نشان می‌دهد این نسخه مخصوص کاربران کشورهای آمریکای لاتین است. در مورد این تصمیم نیز آقای Cristián Correa، مدیر فروش شرکت ال‌جی در کشور شیلی اذعان داشت که سازندگان این کار را به دنبال بازخوردهایی که از سوی شرکت‌های مخابراتی داشته‌اند انجام داده و این چیزی بوده که مردم این بخش خواسته‌اند.

تمامی شایعاتی که پیش از شروع MWC 2016 در مورد G5 ال‌جی می‌دانیم

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در مورد هدست واقعیت مجازی این شرکت که آن را با نام LG 360 می‌شناسیم نیز باید اشاره داشته باشیم که قرار نیست این هدست در کشورهایی همچون شیلی عرضه گردد. دلیل این موضوع نیز چیزی جز عدم تمایل کاربران این بخش به تکنولوژی واقعیت مجازی اعلام شده است.