اولین گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا تا پایان سال 2016 معرفی می‌شوند

برای اکثر طرفداران گوشی‎های همراه نام نوکیا با نوستالوژی همراه است و خاطراتی از سریع‎ترین سقوط یکی از مشهورترین برندهای تاریخ به ذهن می‎آورد. بعد از این‎که مایکروسافت کسب و کار گوشی این شرکت را خرید، قرارداد مذکور با شرایط خاصی امضا شد: نوکیا تا آخرین سه ماهه‎ی سال 2016 حق استفاده از برند خود […]

برای اکثر طرفداران گوشی‎های همراه نام نوکیا با نوستالوژی همراه است و خاطراتی از سریع‎ترین سقوط یکی از مشهورترین برندهای تاریخ به ذهن می‎آورد.

بعد از این‎که مایکروسافت کسب و کار گوشی این شرکت را خرید، قرارداد مذکور با شرایط خاصی امضا شد: نوکیا تا آخرین سه ماهه‎ی سال 2016 حق استفاده از برند خود را برای گوشی‎ها و سایر دستگاه‎های مختص مصرف‎کننده‎اش ندارد. هرچه به این زمان نزدیک‎تر می‎شویم، نوکیا به اعلام رسمی یک خبر نزدیک می‎شود یعنی: به دنیای گوشی‎های همراه هرچه زودتر بر می‎گردد و گوشی‎‎هوشمند اندروید این شرکت دارای سیستم‎عامل اندروید خواهد بود. گوشی‎های هوشمند اندرویدی نوکیا تحت برند نوکیا به بازار خواهند آمد، گرچه در کارخانه‎هایی متعلق به این شرکت تولید نخواهد شد و به جای آن شرکت چینی HMD دستگاه‎های در پیش رو را تولید خواهد کرد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

حالا، نشریه‎ی چینی به اسم The Paper، اعلام کرده که رئیس شرکت Nokia China، آقای مایک وانگ، تایید کرده است که عرضه‎ی سه یا چهار دستگاه اندروید با برند نوکیا در سه ماهه‎ی چهارم سال 2016 خواهد بود. در بین آن‎ها هم گوشی‎هوشمند و هم تبلت به چشم خواهد خورد.

نوکیا درحال کار برروی یک تبلت اندرویدی بزرگ است

شایعه‎ای که قبلا مطرح شده بود اشاره داشت که شرکت نوکیا در حال کار برای عرضه‎ی دو گوشی رده بالا است. این دو گوشی گفته می‎شود سیستم روی چیپ اسنپ‎دراگون 820 و آخرین سیستم‎عامل اندروید یعنی نوقا را خواهند داشت. بدنه‎ی فلزی و مقاومت نسبت به گرد و غبار نیز از سایر مشخصات این دو گوشی خواهد بود و آن‎ها در دو اندازه‎ی بزرگ و کوچک روانه‎ی بازار می‎شوند.

همین اواخر برای داغ‎‎تر شدن بازار شایعه Pekka Rantala یار کهنه‎کار نوکیا و مدیرعامل سابق Rovio به شرکت HMD به عنوان یک مدیر ارشد بازاریابی پیوست. تمامی این قضایا اشاره به اهداف جدی دارند.