ساعت هوشمند وان پلاس واچ ۲ با قابلیت شارژدهی ۱۰۰ ساعته معرفی خواهد شد

اطلاعات جدیدی که از ساعت هوشمند وان پلاس منتشر شده نشان می‌دهد احتمالاً این دستگاه می‌تواند شارژدهی باتری ۱۰۰ ساعته داشته باشد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در تاریخ اول اسفند ماه بالاخره تصاویری از وان پلاس واچ ۲ منتشر شد که برخی از اطلاعات مهم این ساعت هوشمند را با خود […]

اطلاعات جدیدی که از ساعت هوشمند وان پلاس منتشر شده نشان می‌دهد احتمالاً این دستگاه می‌تواند شارژدهی باتری ۱۰۰ ساعته داشته باشد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در تاریخ اول اسفند ماه بالاخره تصاویری از وان پلاس واچ ۲ منتشر شد که برخی از اطلاعات مهم این ساعت هوشمند را با خود منتشر کرده است. اطلاعات ی از جاه طلبی‌های وان پلاس را برای توسعه این ساعت هوشمند نشان می‌دهد.

عید گجت احتمالاً وان پلاس از ساعت هوشمند خود در کنگره جهانی موبایل امسال به طور رسمی رونمایی خواهد کرد. این کنگره در تاریخ ۷ تا ۱۰ اسفند ماه برگزار شده و وان پلاس نیز یکی از شرکت کنندگان این کنگره خواهد بود. وان پلاس قصد دارد با عرضه این ساعت هوشمند به رقابت با دیگر شرکت‌ها بپردازد. طبق ادعای این شرکت با استفاده از قابلیت Full Smart Mode و تنها با یک بار شارژ کامل امکان استفاده از ۱۰۰ ساعت شارژدهی در ساعت وان پلاس واچ ۲ وجود دارد.

پیش از این ساعت‌های هوشمند عرضه شده از قبیل سری ۹ اپل واچ و پیکسل واچ ۲ نیز تنها شارژدهی ۱۸ و ۲۴ ساعته را به کاربران ارائه می‌کردند. بنابراین ادعای وان پلاس بسیار بیشتر بوده و اکنون این کمپانی قصد دارد رقبا را به چالش بکشد. البته میزان موفقیت این ادعا تنها در زمان عرضه رسمی این ساعت مشخص خواهد شد. علاوه بر آن با این ویژگی ساعت وان پلاس به یک پرچم‌دار در بین ساعت‌های هوشمند تبدیل می‌شود.

زبان طراحی واچ ۲ همانند سری وان پلاس ۱۲ است. همچنین به گفته وان پلاس از شاسی‌هایی از جنس فولاد ضد زنگ و صفحه نمایش ساخته شده از کریستال یاقوتی در این گجت پوشیدنی استفاده شده است. این ساعت هوشمند قرار است در دو رنگ فولاد مشکی و فولاد درخشان برای کاربران عرضه شود. به گفته وان پلاس این ساعت می تواند نظارت دقیقی روی سلامت داشته باشد.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال