اپل در پتنت جدیدی مکان نگهداشتن قلم Apple Pencil برای آی‎پدها را نشان می‎دهد

آذرماه شرکت اپل درخواست پتنتی برای برای یک مدل جدید قلم Apple Pencil به ثبت رساند که ممکن است با آیفون‎ها سازگار باشد یا نباشد! این پتنت اشاره به این داشت که حداقل مدل‎های پلاس آیفون قلم مختص به خود را خواهند داشت تا محصول اپل بتواند در قلمروی فبلت‎ها برای افراد حرفه‎ای یا اشخاصی […]

آذرماه شرکت اپل درخواست پتنتی برای برای یک مدل جدید قلم Apple Pencil به ثبت رساند که ممکن است با آیفون‎ها سازگار باشد یا نباشد! این پتنت اشاره به این داشت که حداقل مدل‎های پلاس آیفون قلم مختص به خود را خواهند داشت تا محصول اپل بتواند در قلمروی فبلت‎ها برای افراد حرفه‎ای یا اشخاصی که عاشق دست‎خط خود هستند با سری گوشی‎های گلکسی نوت سامسونگ رقابت کند.

حال، پتنت جدیدی رونمایی شده است که نشان می‎دهد اپل هم‎چنین راه‎هایی را در نظر گرفته است تا امکان نگهداری و انتقال این قلم با آی‎پد ساده‎تر شود و اشاره‎ی اندکی نیز به سازگاری با آیفون شده است. این پتنت به قاب‎ها و کاورها نگاهی می‎اندازد که بخشی برای نگه‎داشتن Apple Pencil دارند. در توضیح این پتنت گفته شده است که این نوع لوازم‎جانبی برای استفاده با دستگاه‎هایی نظیر گوشی‎ها و تبلت‎ها مناسب خواهند بود.

پتنت جدید اپل آیفونی را با نمایشگری در نقش حسگر اثرانگشت نشان می‎دهد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

حالا، یقینا این گفته چیزی را مشخص نمی‎کند چون این توضیح بسیار کلی است و معنای مختلفی می‎تواند داشته باشد. ولی حداقل درخواست آن به ما نشان می‎دهد که اپل گزینه‎هایی را برای نگهداری قلم پرتوان خود در نظر دارد.

خوشبختانه، کاورهای هوشمند آی‎پد پرو در آینده ممکن است دارای یک نوع حلقه یا نگهدارنده یا بخش دیگری داشته باشند که قلم اپل در آن جا بگیرد.

تصاویر مربوط به این پتنت را می‎توانید در زیر مشاهده کنید: