آپدیت جدید برای Samsung Galaxy S6، مشکل پر شدن حافظه رم را برطرف میکند

سامسونگ از امروز عرضه‌ی آپدیت جدید نرم‌افزاری را برای پرچمدار جدید خود، گلکسی اس6 آغاز کرده و بنظر میرسد این آپدیت مشکل پر شدن حافظه رم را (که قبلا درباره آن نوشته بودیم) برطرف میکند. متاسفانه سامسونگ درباره جزئیات این بروزرسانی توضیحی نداده است، اما اولین کاربرانی که گوشی خود را آپدیت کرده اند، خبر از رفع […]

سامسونگ از امروز عرضه‌ی آپدیت جدید نرم‌افزاری را برای پرچمدار جدید خود، گلکسی اس6 آغاز کرده و بنظر میرسد این آپدیت مشکل پر شدن حافظه رم را (که قبلا درباره آن نوشته بودیم) برطرف میکند.

متاسفانه سامسونگ درباره جزئیات این بروزرسانی توضیحی نداده است، اما اولین کاربرانی که گوشی خود را آپدیت کرده اند، خبر از رفع مشکل مصرف بی‌رویه حافظه رم می‌دهند و به گفته یکی از کاربران، در حالی که حافظه رم خالی گوشی او قبل از آپدیت حدود 400 مگابایت بوده، پس از آپدیت این میزان به 1.2 گیگابایت افزایش یافته که رقم مناسبی به شمار می‌آید.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سامسونگ دوباره بزرگ‌ترین فروشنده گوشی‌های هوشمند شد

پکیج آپدیت که حدود 138 مگابایت حجم دارد، در حال حاضر در برخی کشورها دریافت شده و ممکن است بزودی در تمام دنیا قابل دریافت باشد.

برای بررسی اینکه گوشی شما بروزرسانی را دریافت کرده یا خیر کافی هست از تنظیمات گوشی به قسمت About رفته و Software Update را چک کنید.

درصورتی که شما نیز این آپدیت را نصب کردید، حتما تجربیات خود را با ما و سایر کاربران تکنولوژی نیوز درمیان بگذارید.