گوشی‌های هوشمند آینده سامسونگ قابلیت خم شدن خواهند‌داشت

ممکن است صفحه نمایش گلکسی اس 6 اج دارای قابلیت‌های خاصی باشد و شاید بتوان اسم آن را نوآوری گذاشت اما این صفحه نمایش در مقابل چیزی که سامسونگ در ذهن خود دارد محو می‌شود! بر اساس ادعای Business Korea سامسونگ دیگر از صفحه نمایش‌ منحنی دار AMOLED استفاده نمی‌کند و به جای آن در حال توسعه‌ی اسمارت فونی است که بتوان آن را به معنای واقعی کلمه خم کرد.

ممکن است صفحه نمایش گلکسی اس 6 اج دارای قابلیت‌های خاصی باشد و شاید بتوان اسم آن را نوآوری گذاشت اما این صفحه نمایش در مقابل چیزی که سامسونگ در نقشه راه شرکت در نظر گرفته‌است، تنها یک شروع است. بر اساس ادعای Business Korea سامسونگ دیگر از صفحه نمایش‌ خمیده AMOLED استفاده نمی‌کند و به جای آن در حال توسعه‌ی گوشی‌هوشمندی است که بتوان آن را به معنای واقعی خم کرد.

بر اساس این گزارش، با توجه به این که ال‌جی و سامسونگ سابقه‌ی معرفی اسمارت‌فون‌هایی با صفحه نمایش خمیده دارند؛ این دو کمپانی در حال کار کردن بر روی این نوع صفحه نمایش‌ هستند. بر اساس یک منبع بی نام در بخش تولیدی صفحه نمایش سامسونگ، آن‌‌ها قصد دارند تا این اسمارت فون را تا سال 2016 معرفی کنند.

اسمارت فون آینده سامسونگ قابلیت خم شدن را خواهد داشت

البته این اولین بار نیست که سامسونگ چنین ایده‌هایی را در ذهن خود می‌پروراند چرا که در سال‌های گذشته ایده‌هایی از چگونگی ساخت این دستگاه در حال مرور بوده است و حالا به نظر می‌رسد کم کم وقت آن شده تا نگاهی به گوشی‌های هوشمند تاشو داشته باشیم.

اگر این گوشی‌های هوشمند بتوانند بازار را در دست بگیرند زمان زیادی نخواهدبرد تا این صفحه نمایش به لپ‌تاپ‌ها و کتاب‌های الکترونیکی نیز سرایت کند. حتی تصور این که یک لپ تاپ‌ تا شده را در جیب خود بتوانیم حمل کنیم دیوانه کننده به نظر می‌رسد اما فعلا ما به همان گوشی‌های هوشمند با این قابلیت نیز راضی هستیم. فعلا باید منتظر شایعات دیگر در این زمینه باشیم.

اسمارت فون آینده سامسونگ قابلیت خم شدن را خواهد داشت

تبلیغات :

buy Neuralink