اسنپ‌چت احتمالاً مشغول تولید اولین محصول خود است

شرکت اسنپ‌چت تاکنون تنها یک محصول را روانه‌ی بازار کرده و آ‌ن‌هم برنامه‌ی پیام‌رسان محبوب خود بوده است. این برنامه طی سال‌های اخیر با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و رشد بسیار زیادی داشته است. از آن‌جایی که این شرکت حالا عضو گروه Bluetooth SIG شده، انتظار می‌رود اولین محصول سخت‌افزاری این شرکت را نیز به […]

شرکت اسنپ‌چت تاکنون تنها یک محصول را روانه‌ی بازار کرده و آ‌ن‌هم برنامه‌ی پیام‌رسان محبوب خود بوده است. این برنامه طی سال‌های اخیر با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و رشد بسیار زیادی داشته است. از آن‌جایی که این شرکت حالا عضو گروه Bluetooth SIG شده، انتظار می‌رود اولین محصول سخت‌افزاری این شرکت را نیز به زودی مشاهده کنیم.

براساس گفته‌های خبرگزاری Financial Times، شرکت اسنپ‌چت به عضو گروه Bluetooth SIG درآمده است؛ اگر اسم این گروه تاکنون به گوش‌تان نرسیده، باید بگوییم که تمامی شرکت‌هایی که دستگاه‌های مبتنی بر بلوتوث تولید می‌کنند باید عضو گروه Bluetooth SIG باشند و گواهینامه‌ی استفاده از بلوتوث را بر روی دستگاه‌های خود دریافت کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

شرکت‌هایی که به عضو این گروه‌ در‌آمده‌اند می‌توانند با یکدیگر همکاری نیز داشته باشند؛ بنابراین اسنپ‌چت ممکن است با دیگر شرکت‌های مطرح حاضر در این اتحادیه همکاری کند. نکته‌ی دیگر درمورد این گروه آن است که معمولا شرکت‌هایی که به عضو آن در می‌آیند، حتما محصول جدیدی را معرفی می‌کنند و کمتر شرکتی بوده که با عضو در Bluetooth SIG، محصول جدیدی را معرفی نکرده باشد.

نخستین هدست واقعیت ترکیبی مجهز به چیپست اسنپ‌دراگون 835 معرفی شد

بااین‌حال، فعلا مشخص نیست که اسنپ‌چت چه محصولی را در دست ساخت دارد. تاکنون شایعات زیادی در مورد گوشی‌هوشمند این شرکت به گوش نرسیده است و انتظار می‌رود اسنپ‌چت اولین محصول خود را شبیه به عینک هوشمند گوگل عرضه کند. اسنپ‌چت تاکنون رسما مطلبی را در این مورد منتشر نکرده و بهتر است برای اولین محصول این شرکت در دنیای تکنولوژی، منتظر شایعات بعدی باشیم.