Sony تمام مشکلات حرارتی Xperia Z4 و +Xperia Z3 را تایید کرد: به زودی یک بروزرسانی نرم‌افزاری جهت رفع مشکل عرضه خواهد شد

تنها یک روز پس از گزارش داغ کردن چیپ Snapdragon 810 در گوشی‌های Xperia Z4 و +Xperia Z3، سونی این موارد را به صورت کامل تایید و اعلام کرد که در تابستان، یک بروزرسانی نرم‌افزاری برای رفع این مشکل عرضه خواهد شد. این در حالیست که در این گوشی‌های هوشمند، از نسخه‌ی ویرایش‌شده چیپ Snapdragon […]

تنها یک روز پس از گزارش داغ کردن چیپ Snapdragon 810 در گوشی‌های Xperia Z4 و +Xperia Z3، سونی این موارد را به صورت کامل تایید و اعلام کرد که در تابستان، یک بروزرسانی نرم‌افزاری برای رفع این مشکل عرضه خواهد شد. این در حالیست که در این گوشی‌های هوشمند، از نسخه‌ی ویرایش‌شده چیپ Snapdragon 810 استفاده شده تا مشکلات حرارتی کاهش یابد اما این اتفاق نیفتاده است.

در حال حاضر، سونی اعلام کرده که تا زمان عرضه‌ی این بروزرسانی، کاربران در طول روز تلفن خود را چندین مرتبه خاموش کنند و در  مواقع شارژ گوشی نیز حتما آن را خاموش نگاه دارند. همچنین سونی اعلام کرده که کاربران ناراضی می‌توانند با پشتیبانی سونی تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایند.

خنده ی سونی به دوربین بیرون آمده و فتوشاپ شده ی آیفون 6

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

طبق گزارش‌های منتشر شده، حتی گوشی‌هوشمند +Xperia Z3 نیز حرارت بسیار بالایی تولید می‌کند و این موضوع به خوبی به هنگام انجام بازی‌های رایانه‌ای، تماشای ویدئوهایی با کیفیت بالا و یا فیلم‌برداری با دوربین گوشی اتفاق می‌افتد. طبق تصویری که پیشتر از نرم‌افزار CPU-Z منتشر کردیم نیز دمای چیپ گوشی‌هوشمند تا 154 درجه‌ی فارنهایت افزایش پیدا می‌نماید!

امیدواریم سونی بتواند کاربران را راضی کند چرا که اگر این اتفاق نیفتد، بدون شک بحران بزرگی پیش روی این کمپانی ژاپنی خواهد بود.