آیفون ۱۵ پرو حتی با دریافت آپدیت جدید نیز همچنان بیش از حد داغ می‌شود

کاربران آیفون ۱۵ اعلام کردند حتی با دریافت آپدیت جدید iOS 17.0.3 نیز همچنان مشکل داغ شدن این گوشی ادامه داشته است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، این بار کاربران آیفون ۱۵ پرو اعلام کردند مشکل داغ شدن بیش از حد این گوشی در زمان برقراری تماس، بازی کردن، نگه داشتن گوشی در […]

کاربران آیفون ۱۵ اعلام کردند حتی با دریافت آپدیت جدید iOS 17.0.3 نیز همچنان مشکل داغ شدن این گوشی ادامه داشته است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، این بار کاربران آیفون ۱۵ پرو اعلام کردند مشکل داغ شدن بیش از حد این گوشی در زمان برقراری تماس، بازی کردن، نگه داشتن گوشی در جیب و حتی پخش موسیقی و یا گرفتن عکس نیز ایجاد می‌شود. اپل تلاش کرد تا با ارائه به روز رسانی جدید سیستم عامل این مشکل کاربران را برطرف کند. اما برخی کاربران اعلام کردند نه تنها با دریافت به روز رسانی مشکل آنها برطرف نشده بلکه در زمان استفاده از بخش‌های دیگر گوشی نیز همچنان مشکل داغ شدن وجود دارد.

گزارش‌های منتشر شده این بار کاربران از داغ شدن دستگاه در طول شارژ سریع شکایتی نداشته و این مشکل برطرف شده است با این حال در موارد دیگر از قبیل بازی کردن پخش موسیقی و حتی استفاده از دوربین مجدداً این مشکل مشاهده میشود.

به عنوان مثال یکی از کاربران آیفون ۱۵ پرو به عنوان طراح گرافیک در مادرید گزارشی را در این مورد ثبت کرده است. توضیح می‌دهد در ناحیه سمت راست لنزهای دوربین و در کنار دکمه‌های تنظیم صدا در زمان انجام تماس تلفنی طولانی مشکل داغ شدن بوجود میآید.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال