توشیبا برنامه تولید هدست پوشیدنی خود را متوقف کرد

دی ماه امسال بود که شرکت توشیبا اعلام کرد قصد دارد گجت پوشیدنی جدیدی را تحت عنوان Wearvue TG-01 معرفی کند. این هدست هوشمند برای کاربران عادی ساخته نشده بود بلکه بیشتر کارگران و کارمندانی را هدف گرفته بود که در هنگام کار کردن بتوانند همزمان با هدست کار کنند و اطلاعات مفیدی را کسب کنند […]

دی ماه امسال بود که شرکت توشیبا اعلام کرد قصد دارد گجت پوشیدنی جدیدی را تحت عنوان Wearvue TG-01 معرفی کند. این هدست هوشمند برای کاربران عادی ساخته نشده بود بلکه بیشتر کارگران و کارمندانی را هدف گرفته بود که در هنگام کار کردن بتوانند همزمان با هدست کار کنند و اطلاعات مفیدی را کسب کنند چرا که معمولا این‌گونه افراد روزهای شلوغی را پشت سر می‌گذارند و دست‌هایشان به همین راحتی‌ها آزاد نمی‌شود.

متاسفانه تنها یک هفته قبل از عرضه‌ی رسمی این هدست، توشیبا تصمیم گرفته تا برنامه‌ی عرضه‌ی آن را به طور کلی متوقف کند. توشیبا تصمیم داشت تا هفته‌ی آینده این هدست را عرضه کند اما سخنگوی این شرکت امروز به طور رسمی اعلام کرد که این برنامه به طور کامل کنسل شده است. به گفته‌‌ی وی، توشیبا تصمیم گرفته تا توجه بیشتری را برای گجت‌های پوشیدنی داشته باشد و قبل از عرضه‌ی این‌گونه گجت‌ها به طور کامل برنامه‌ریزی‌های دقیقی را انجام دهد.

احتمالا توشیبا متوجه شده که این هدست نمی‌تواند سود زیادی را برای این شرکت رقم بزند. معمولا هدست‌های هوشمند با استقبال زیادی از طرف کاربران مواجه نمی‌شوند و با توجه به این‌که این هدست نیز افراد به خصوصی را هدف قرار داده بود احتمال موفقیت آن بسیار کمتر می‌شد. حال توشیبا سعی می‌کند تا تمرکز خود را بر روی گجت‌های پوشیدنی محبوب‌تر قرار دهد تا شاید بتواند با آن‌ها فروش خوبی را به دست آورد.

به‌هر‌حال نمی‌توان از متوقف شدن این برنامه توسط توشیبا راضی بود. شاید کسانی که این هدست را از طریق سایت‌های مختلف پیش خرید کرده بودند از این اقدام شرکت ژاپنی بسیار ناراضی باشند. باید دید توشیبا برای راضی نگه داشتن کاربرانش چه برنامه‌ای دارد.

تبلیغات :

buy Neuralink