استفاده از قابلیت حذف خودکار تصاویر منتشر شده توسط واتساپ

واتساپ در آینده نزدیک ویژگی حذف خودکار تصاویر منتشر شده را به اپلیکیشن خود اضافه خواهد کرد. طبق گزارش های منتشر شده این  قابلیت هم اکنون مراحل آزمایشی خود را می‌گذراند و به زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ پس از انتشار قوانین مربوط به حریم […]

واتساپ در آینده نزدیک ویژگی حذف خودکار تصاویر منتشر شده را به اپلیکیشن خود اضافه خواهد کرد. طبق گزارش های منتشر شده این  قابلیت هم اکنون مراحل آزمایشی خود را می‌گذراند و به زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، واتساپ پس از انتشار قوانین مربوط به حریم خصوصی خود، قصد دارد ویژگی جدید حذف خودکار تصاویر را نیز فعال کند. طبق تصاویر منتشر شده این قابلیت شبیه به قابلیت حذف پیام در قسمت دایرکت اینستاگرام بوده و کاربران پس از ارسال عکس می‌توانند با فعال کردن این ویژگی به طور خودکار تصاویر ارسال شده را حذف کنند. به این ترتیب تمامی عکس های ارسال شده در واتساپ پس از مدتی حذف شده و در اختیار دیگر افراد قرار نخواهد گرفت.

ثبت بالاترین رکورد تماس صوتی و تصویری در واتساپ در شب سال نو میلادی

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 همچنین در این ویژگی می‌توان زمانی را نیز برای حذف تصاویر در نظر گرفت. علاوه بر چت های شخصی در گروه های عمومی و خصوصی نیز می توان از این ویژگی استفاده کرد. پیش از این واتساپ ویژگی حذف خودکار پیام های متنی را نیز به نسخه اندروید و ios خود اضافه کرده بود. هنوز زمان دقیق اضافه شدن این ویژگی به پلتفرم واتساپ مشخص نشده اما احتمالاً به زودی این ویژگی برای عموم فعال خواهد شد.