شرکت ZTE گوشی‌هوشمند خود را در IFA با دوربین دوگانه معرفی می‌کند

با این که می‌دانیم شرکت چینی ZTE به احتمال بسیار زیاد یک گوشی هوشمند جدید با قابلیت‌های متفاوت صوتی را به طور رسمی در مراسم IFA 2016 در برلین معرفی خواهد کرد اما شاید بهتر است بدانید که احتمالا این گوشی جدید از سیستم دوربین‌های دوگانه نیز در بخش پشتی خود برخوردار باشد. این کمپانی به […]

با این که می‌دانیم شرکت چینی ZTE به احتمال بسیار زیاد یک گوشی هوشمند جدید با قابلیت‌های متفاوت صوتی را به طور رسمی در مراسم IFA 2016 در برلین معرفی خواهد کرد اما شاید بهتر است بدانید که احتمالا این گوشی جدید از سیستم دوربین‌های دوگانه نیز در بخش پشتی خود برخوردار باشد.

این کمپانی به تازگی یک تیزر رسمی را منتشر کرده است که بر روی قابلیت‌های صوتی گوشی جدیدش تاکید دارد. اما همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید عدد 2 در این تصویر بر روی دو دایره قرار گرفته است که البته شباهت بسیار زیادی به بلندگو دارند. اما احتمال می‌دهیم که این دو دابره می‌توانند مربوط به لنزهای دوربین‌های دوگانه این گوشی هوشمند جدید باشند.

شرکت ZTE گوشی Blade V8 Pro و Hawkeye را در مراسم CES معرفی کرد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در کنار آن این تیزر به طور رسمی این موضوع را تایید خواهد کرد که این گوشی جدید در سری Axon معرفی خواهد شد. متاسفانه هنوز هیچ اطلاعات دیگری در زمینه‌های مشخصات فنی یا طراحی و ظاهر آن به بیرون درز نکرده است. از طرفی در کنار آن انتظار داریم که این شرکت چینی گوشی هوشمند ZTE Axon 7 mini خود را نیز به طور رسمی در این مراسم معرفی نماید. هر چند این گوشی هم اینک برای فروش در فروشگاه‌های آلمان آماده شده است!