گوگل پیکسل واچ جدید را بدون دکمه فیزیکی می سازد

اخیرا گوگل پتنتنی برای ساعت هوشمند خود ثبت کرده که در آن تغییرات ظاهری زیادی اجرا شده است. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دو ساعت اخیر هوشمند گوگل یعنی پیکسل واچ و پیکسل واچ ۲ دارای شباهت بسیار زیادی به هم هستند. به طوری که امکان تشخیص آنها از یکدیگر دشوار است. […]

اخیرا گوگل پتنتنی برای ساعت هوشمند خود ثبت کرده که در آن تغییرات ظاهری زیادی اجرا شده است.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، دو ساعت اخیر هوشمند گوگل یعنی پیکسل واچ و پیکسل واچ ۲ دارای شباهت بسیار زیادی به هم هستند. به طوری که امکان تشخیص آنها از یکدیگر دشوار است. اما اخیرا پتنتنی توسط گوگل به ثبت رسیده که نشان می دهد طراحی پیکسل واچ ۳ متفاوت از دو نسل قبلی خواهد بود.

طبق گزارش های منتشر شده، پتنت ثبت شده توسط گوگل از وجود حسگرهای مختلف در این ساعت خبر می دهد. این حسگرها می توانند بسیاری از ژست های حرکتی مانند فشار، ضربه، لمس، سوایپ و … را تشخیص دهند.‌ با توجه به نام این پتنت که تشخیص ژست های حرکتی با فشار سنج در حاشیه گذاشته شده است، احتمالا شیوه جدیدی برای ارتباط با اپلیکیشن ها و کنترل ساعت ارائه خواهد شد. گوگل قصد دارد با ساده کردن طرح نهایی از بخش زیادی از صفحه نمایش برای ژست های حرکتی استفاده نکند.

در این پتنت به نقایص موجود در قاب و دکمه ها اشاره دارد و می گوید این نقص ها مانع از ضدآب کردن دستگاه و همچنین دشواری روند ساخت آن خواهد شد. بکارگیری دکمه های چرخان اگر چه بسیار کاربردی است اما برای ساخت آن به پیچیدگی های زیادی نیاز بوده و قطعات ساخت آن نیز بسیار ریز هستند. طراحی جدید گوگل استفاده از دکمه ها و سایر منافذ را به حداقل رسانده است.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال