[IFA 2015] رونمایی فیلیپس از نمایشگر E6 با تکنولوژی کوآنتوم دات و Color IQ

نمایشگاه Computex 2015 بود که کمپانی بزرگ فیلیپس، اولین نمایشگر دنیا با تکنولوژی کوآنتوم دات را معرفی نمود. نمایشگر E6 (با شماره‌ی مدل 276E6ADS) که در نمایشگاه کامپیوتکس 2015 همراه با تکنولوژی Color IQ شرکت QD Vision معرفی شد، می‌تواند آینده‌ی دنیای نمایشگرها را متحول سازد. حال در نمایشگاه IFA 2015 برلین، فیلیپس به صورت رسمی […]

نمایشگاه Computex 2015 بود که کمپانی بزرگ فیلیپس، اولین نمایشگر دنیا با تکنولوژی کوآنتوم دات را معرفی نمود. نمایشگر E6 (با شماره‌ی مدل 276E6ADS) که در نمایشگاه کامپیوتکس 2015 همراه با تکنولوژی Color IQ شرکت QD Vision معرفی شد، می‌تواند آینده‌ی دنیای نمایشگرها را متحول سازد.

حال در نمایشگاه IFA 2015 برلین، فیلیپس به صورت رسمی از این نمایشگر جدید رونمایی کرد و اذعان داشت که E6، اولین محصول بازار با صفحه‌نمایش کوآنتوم دات می‌باشد. این محصول جدید که با همکاری شرکت‌های MMD، QD Vision و Philips تولید شده، صفحه‌نمایشی 27-اینچی با رزولوشن 1080×1920 داشته و با پشتیبانی از 99 درصد از رنگ‌های Adobe RGB، و با به همراه داشتن تکنولوژی جدید Color IQ، کیفیتی فوق‌العاده بالا را پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

طبق گفته‌های مدیر بخش بازاریابی شرکت MMD، نمایشگرهای سری E شرکت فیلیپس، همگی به تکنولوژی جدید Quantom Dot مجهز خواهند شد و شرکت QD Vision نیز مسئول همگام‌سازی آن با تکنولوژی انحصاری خود یعنی Color IQ می‌باشد. نتیجه‌ی این همکاری، نمایش رنگ‌ها به گونه‌ای دیگر که بسیاری از افراد حتی تصور آن را نمی‌کنند، خواهد بود.

در بازار نمایشگرهای امروزی، بسیاری از محصولات بازار هستند که با قیمت‌های بسیار بالا، حداکثر از 95 درصد از رنگ‌های استاندارد Adobe RGB پشتیبانی می‌کنند و حتی مدل‌های ارزان‌تر، به سختی این میزان را به 70 درصد رسانده‌اند. تکنولوژی Color IQ می‌تواند این میزان را به 99 درصد برساند و در عین حال، هزینه‌ی زیادی در بر نداشته باشد.

محصولات سری E شرکت فیلیپس، با کیفیت بسیار بالایی که دارند می‌توانند مورد استفاده‌ی طیف وسیعی از افراد همچون گیمرها و طراحان قرار بگیرد. ترکیب شدن رزولوشن 1080×1920 با تکنولوژی Color IQ که فیلیپس مانور زیادی روی آن می‌دهد، می‌تواند کیفیت بسیار بالایی برای صفحه‌نمایش را به همراه داشته باشد.

هنوز قیمت این محصولات مشخص نشده اما بازار کشورهای اروپایی، می‌تواند پذیرای این محصول جدید از اکتبر سال 2015 باشد.

تبلیغات :

buy Neuralink