قیمت جدیدترین گوشی هوشمند کمپانی چینی ZTE لو رفت، رم 8 گیگابایتی به همراه نمایشگر بدون حاشیه؟

سایت JD یکی از سایت‌های فروش اینترنتی در چین قیمت جدیدترین گوشی هوشمند کمپانی ZTE به نام Nubia Z9  را لو داده است. بر اساس این سایت، این کمپانی قصد دارد تا جدیدترین پرچمدار خود را با قیمت 692 دلار عرضه کند. Nubia Z9 قرار است توسط این کمپانی در تاریخ 6 می به صورت […]

سایت JD یکی از سایت‌های فروش اینترنتی در چین قیمت جدیدترین گوشی هوشمند کمپانی ZTE به نام Nubia Z9  را لو داده است. بر اساس این سایت، این کمپانی قصد دارد تا جدیدترین پرچمدار خود را با قیمت 692 دلار عرضه کند.

Nubia Z9 قرار است توسط این کمپانی در تاریخ 6 می به صورت رسمی معرفی شود. اطلاعات زیادی از این گوشی لو رفته و تا حدودی همگی از مشخصات لو رفته‌ی آن آگاهی داریم. صفحه نمایش بدون حاشیه‌ی این گوشی از نکات جالب توجه آن می‌باشد که نظر هر کاربری را به خود جذب می‌کند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این گوشی هوشمند چینی می‌توان به چیپست پرقدرت اسنپدراگون 810 و رم 8 گیگابایتی گوشی اشاره کرد. شاید دیدن عبارت ” رم 8 گیگابایتی” شما را بسیار متعجب کند اما جدیدترین شایعات وجود چنین حافظه‌ی رمی را در گوشی تایید می‌کند. نمایشگر فول اچ دی این گوشی از کناره‌ها بدون حاشیه بوده و شاید برای بسیاری این ویژگی نیز به علاوه حافظه‌ی رم بسیار تعجب آور باشد.

فعلا باید منتظر رویداد رسمی ZTE و معرفی این گوشی تا فردا باشیم. با تک نیوز همراه باشید تا بعد از معرفی این گوشی صحت یا عدم صحت وجود رم 8 گیگابایتی را برای شما تایید کنیم.

تبلیغات :

buy Neuralink