قابلیت 5G آیفون سری 12 در ایالات متحده

بر اساس گزارش های تازه PCMag، آیفون 12Pro Max، 12Pro و 12 پرفروش ترین گوشی های همراه در بازار ایالات متحده هستند. ماه هاست که از محبوبیت آیفون در ایالات متحده و نقش آن در استفاده از فناوری 5G در این کشور گفته می شود. این گزارش ها برگرفته از داده های فروش شرکت پژوهشی […]

بر اساس گزارش های تازه PCMag، آیفون 12Pro Max، 12Pro و 12 پرفروش ترین گوشی های همراه در بازار ایالات متحده هستند. ماه هاست که از محبوبیت آیفون در ایالات متحده و نقش آن در استفاده از فناوری 5G در این کشور گفته می شود.

این گزارش ها برگرفته از داده های فروش شرکت پژوهشی M Sciences و اطلاعات گرداوری شده از کاربران Okola Speedtest هستند. M Sciences  فروش کلی گوشی های همراه دارای قابلیت 5G در ایالات متحده را مورد مطالعه قرار داد. این مجموعه داده ها  دربردارنده فروش ها از 23 ژانویه هستند و داده های مرتبط با گلکسی سری 21 در آن ها جایی ندارد. این ها گزارش های شخص ثالث هستند و بنابراین نباید خیلی آن ها را دقیق دانست، اما یافته های M Sciences مطابق با گزارش های مرتبط با فروش 12 Pro Max و فروش 12mini است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل زمانی را صرف افزودن فناوری 5G به گوشی های همراه تولیدی خود کرد. سامسونگ این کار را در سال 2019 با Galaxy S10 5G شروع کرده و در سال 2020،  قابلیت 5G را به تمام مجموعه های S20 خود افزود. اقدام صورت گرفته از سوی این دو تولیدکننده سبب شد که فناوری 5G بدل به یکی از قابلیت های برجسته در گوشی های همراه رده بالا بشود. روند افزودن قابلیت 5G در ایالات متحده آرام است و اگرچه تمامی حامل های مهم این قابلیت را ارائه می دهند اما عملکرد آن تقریبا شبیه به همان قابلیت 4G است.  این امر در سال جدید محقق خواهد اما نه پیش از عرضه مدل های جدیدی از آیفون 12.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال