نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

سرویس هواوی Petal Mail به جای جیمیل گوگل معرفی شد

هواوی قصد دارد به جای سرویس جیمیل گوگل از هواوی Petal Mail استفاده کند. پس از قرار گیری این شرکت در لیست سیاه تجاری آمریکا تمامی سرویس های گوگل توسط هواوی جایگزین شده است. Petal Mail یک سال پیش توسط هوآوی ثبت تجاری شده بود و اکنون به عنوان جایگزین رسمی جیمیل گوگل معرفی شده است. نسخه بتای Petal Mail با رابط کاربری جذاب و ویژگی هایی شبیه به جیمیل می تواند نیاز کاربران را در گوشی های هواوی برطرف کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه کاربران گوشی های هواوی می توانند پس از ثبت نام در وب سایت www.petalmail.com از نسخه بتا Petal Mail استفاده کنند. کاربران استفاده کننده از این سرویس ایمیل می توانند با ارائه بازخورد مبلغ ۰.۱۵ دلار هدیه دریافت کنند. البته این ویژگی تنها در اختیار کاربران چینی بوده و به زودی در بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد.

سرویس جدید ایمیل هواوی با پسوند petalmail.com پس از ثبت اطلاعات و دریافت تاییدیه فعال خواهد شد. این سرویس کاملا شبیه به جیمیل گوگل بوده و در آن بخش‌های Inbox، Starred، Draft، Sent، Trash و Spam نیز دیده می شود. هواوی در آینده قصد دارد Petal Search و Petal Maps را نیز به عنوان جایگزین هایی برای گوگل مپس و سرچ گوگل معرفی کند.

 


شرکت در کمپین پیگیری خسارت توانیر به مردم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا